S:1

Aşağıdakilerden hangisi acil durumlarda gerekli olan bilgilerden değildir?

Aşağıdakilerden hangisi acil durumlarda gerekli olan bilgilerden değildir? sorunun cevabı "Arkadaşımızın ismi" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Çocuklar savaşlar nedeniyle hayatlarını kaybetmektedirler.Yukarıda verilen bilgiye göre çocuklar hangi haklarını kullanamamışlardır? Oruçla ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? İnanç konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan insanlarda aşağıdakilerden hangisinin görülmesi beklenmez? 28 - ..... = 4 x 5 eğitliğinde noktalı yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidr? Yeteri ve uygun besinler almamıza ne denir? A: Im very hungry. B: - - - - ? Alanı 96 santimetrekare olan bir üçgenin yüksekliği 8 santimetre ise bu yüksekliğin çizildiği taban uzunluğu kaç santimetredir? Kara yolundan karşıya güvenli geçişi sağlamak amacıyla okulların yakınındaki taşıt yoluna yapılmış geçiş yeri aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi trafik kazalarının nedenlerinden değildir? I can count numbers and I am good at Maths and economy. Aşağıdaki cümlelerden hangisinde eylem '' şimdi '' yapılmaktadır? Kuran-ı Kerim hangi ayda ve hangi gecede indirilmeye başlanmıştır? Aşağıdakilerden hangisi meleklerin genel özelliklerinden biri değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde uyarı anlamı vardır? Aşağıdakilerden hangisi toprak kirliliğine neden olur? Bir kenarı 16 cm olan karenin çevresinin 4 katı kaçtır? Enerji hammaddesi olarak kullanılan karbonhidrat ve yağlar karbon (C), hidrojen (H) ve oksijen (O) elementlerinden meydana gelirken, proteinler karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O) ve azot (N) elementlerinden meydana gelir.Buna göre aşağıda verilen organik bileşiklerden hangisinin solunumda kullanılması ile amonyak (NH3)açığa çıkar? 6c72 doğal sayısı 9 ile tam bölünüyorsa c kaç olmalıdır? Sıvı haldeki bir maddenin enerji vermesi sonucunda katı hale geçmesine ne ad verilir? Polis Teşkikatı' nın Kuruluş Günü ne zaman kutlanır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir