S:1

Günde yarım litre meyve suyu içen Burkay, 10 günde kaç litre meyve suyu içer?

Günde yarım litre meyve suyu içen Burkay, 10 günde kaç litre meyve suyu içer? sorunun cevabı "5" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Kur'an-ı Kerim hangi halifeler döneminde tek kitap haline getirilmiş ve çoğaltılmıştır? Kur'an-ı Kerim'in yirmi sayfadan oluşan her bir bölümüne ne denir? Aşağıdakilerden hangisi 3 Mart 1924 tarihinde çıkarılan Tevhid-i Tedrisat Kanununun uygulamaları arasında yer almaz? Millî Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Yönetmeliğine göre bireysel rehberlikte temel alınan aşağıdaki hususlardan hangisi yanlıştır? Satışın temel ilkelerine aykırı bir açıklama hangi seçenekte verilmiştir? İnsanların şemsiyeye en fazla ihtiyaç duyduğu bölgemiz aşağıdakilerden hangisidir? Değeri 180 derece açılara ................ denir.Yukarıdaki boşluğa hangisi gelmelidir? Sağlık açısından ana tanımı içinde hangi özellikteki kadınlar yer alır? Hz. Muhammed (sas) Bu işten vazgeçmem için güneşi sağ elime, ayı da sol elime verseler hiçbir şey değiş­mez, Allah bu dini üstün kılıncaya kadar çalışacağım veya bu uğurda öleceğim. sözünü aşağıdaki olaylardan hangisinde söyledi? 1982 Anayasası'na göre, din ve vicdan özgürlüğüyle ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? Beş vakit namaz hangi olayda farz kılınmıştır? Aşağıdakilerden hangisi bir cümledir? Azra, evden işe yarım saatte gidiyor. İşten 3 çeyrek 5 dakikada eve dönüyor. Azra işe kaç dakikada gidip dönüyor? Kurşun elementinin sembolü aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıda altı çizili olarak verilen organik yapılı moleküllerden hangisi protein yapılı değildir? Ben Ömer Halisdemir,Gözlerimde göremezsiniz korkuyu. Arkamdan söylesinler şu türküyü: Gencecik yaşında düşmüştü şehit, Cihan görmedi böyle bir yiğit.Ben Ömer Halisdemir, Bin canım daha olsaVeririm yine vatan uğruna.Bu dizelerde aşağıdaki duygulardan hangisine yer verilmemiştir? Aşağıda yer alan Peygamberimiz (sas)in (s.a.) sünnetlerden hangisi yeni doğan bebeklerle ilgili değildir? Misakı milliye temel olan milli sınırlar içinde bulunan vatan bir bütündür, parçalanamaz kararı, aşağıdakilerin hangisinde alınmıştır? Babam 1850 TL tutarındaki buzdolabının 600 TLsini peşin ödedi. Geriye kalanı da 5 taksit yaptırıyor. Babam her ay kaç TL taksit öder? Bu elma ağacının meyvesi ........................................Yukarıdaki tümce, aşağıdakilerden hangisi ile tamamlanırsa abartılı bir ifade kullanılmış olur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir