S:1

Aşağıdaki sözcüklerin hangisinde diğerlerinden fazla sözcük vardır?

Aşağıdaki sözcüklerin hangisinde diğerlerinden fazla sözcük vardır? sorunun cevabı "Ayşe ile Elif bayramda şiir okudular." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Müslümanların ibadetlerini açıktan yapmaya başlamalarında aşağıdakilerden hangisi etkili olmuştur? Aşağıdakilerden hangisi çocuk haklarından birisidir? Aşağıda verilen madde örneklerinden hangisi çözelti değildir? Aşağıdaki seçeneklerin hangisinde sadece sessiz harfler bulunmaktadır? Hangisi okul gelişim yönetim ekibi üyesi değildir? Aşağıdakilerden hangisi Almanya, Japonya, İngiltere, Fransa ve ABD gibi ülkelerin gelişmişlik düzeylerini arttırmaz? Üç aylar olarak bilinen aylar aşağıdakilerden hangileridir? Aşağıdakilerden hangisi Septisizmin savunduğu görüşlerinden biri olamaz? Büyük uzunlukları aşağıdakilerden hangisi ile ölçeriz? Aşağıdaki kelime çiftlerinden hangisi eş anlamlıdır? İbadetlerin insan hayatına katkısı ile igili aşağıdakilerden hangisi yanlış bir bilgidir? Bu kış yağmur çok az yağdı. Bu çok kötü. Yazın çok sıkıntı çekebiliriz. Bu nedene....................... dikkatli kullanmalıyız.Alinin cümlesinde boş yere hangisi gelmelidir? 4 TL 25 Kr ye kitap, 3 TL 60 Krye defter alan bir kişinin cebinde 9 TL parası vardır. Cebindeki parasının miktarını geçmeden kaç Kr lik daha alışveriş yapabilir? Aşağıdakilerden hangisi hava yolu taşıtıdır? Onu eşsiz dünyasını tanıyabilmek, duygu ve düşüncelerine, ortak olabilmek için vakit henüz erkendi.Bu cümledeki anlatım bozukluğunun nedeni aşağıdakilerden hangisidir? Hangisi ile eğitim ve öğretim birleştirilmiştir? Bir açık önermeyi, önerme haline getirmek için kullandığımız tüm terimler kümesine verilen ad aşağıdakilerden hangisidir? Akarsular tarafından derin bir biçimde yarılmış, çevrelerine göre yüksekte kalan düzlüklere ne ad verilir? Peygamberlerin kendilerine gönderilen ilahi mesajları hiçbir değişikliğe uğratmadan insanlara ulaştırmalarına ne ad verilir? Bir günde bir düzine çiçek satan bir çiçekçi bir hafta sonunda kaç çiçek satar? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir