S:1

Aşağıdaki seslerden hangisi diğerlerinden farklıdır?

Aşağıdaki seslerden hangisi diğerlerinden farklıdır? sorunun cevabı "a" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bağımsız olan her devletin bir milli marşı vardır. Bizim milli marşımız adı nedir? Hangi seçenekte varlığın şekli belirtilmiştir? Aşağıdakilerden hangileri yanlıştır? Peygamberimizin (a.s.m) iki kızıyla evlilik yapan (bir kızının vefatından sonra Hz. Peygamberin diğer kızıyla evlendirdiği) ve zinnureyn (iki nur sahibi) lakabını alan sahabe kimdir? Üç arkadaşın ağırlıkları toplamı 94 kg dır. Her biri 7 kilo alırsa ağırlıkları toplamı kaç olur? Muhalefetünlil-Havadis sözcüğünün anlamı nedir? Bahçedeki 26 ağacın yarısı çam ağacıdır. Bahçede kaç çam ağacı vardır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde gereklilik anlamı taşıyan bir fiil vardır? Aşağıdakilerden hangisi Ramazan ayı içerisinde yapılan ibadetlerden birisi değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde sebep-sonuç ilişkisi vardır? Hz. İsa ile ilgili Müslümanlar ve Hristiyanlar arasındaki ortak inanç aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi okullarda sosyal kulüplerin kurulmasının amaçları arasında yer almaz? Göğüs, kafatası ve kalça kemikleri hangi kemiklerden oluşmuştur? Hangisi emniyet kemeri ve çocuk güvenlik koltuğu kullanmanın gerekçelerinden değildir? Kuranın en uzun suresi 286 ayetten oluşan................. suresidir.Yukarıda boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? 8 cm 5 mm, kaç mm eder? Kuran-ı Kerim ile ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır ? Yılmaz Kuyumcu; dün akşamüzeri, üç kişi tarafından soyuldu. Bu kişilerin ikisi kuyumcuyu, müşteri gibi davranıp oyalarken diğeri bilezikleri hızlı bir el hareketiyle cebine koydu.Bu haber yazısında 5N 1K kuralına göre aşağıdaki hangi sorunun cevabı bulunmamaktadır? Aşağıdakilerden hangisi nüfusun dağılışını etkileyen doğal faktörlerden biri değildir? Gaz ve buhar için;I. Gaz bulunduğu sıcaklıkta basıncın etkisiyle sıvılaştırılabilir.II. Buhar bulunduğu sıcaklıkta basıncın etkisiyle sıvılaştırılamaz.III. Gaz ve buhar arasında herhangi bir dönüşüm yoktur.yargılarından hangileri doğrudur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir