Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Bir çiftçi tarlasında 579 kilogram fasulye, 1908 kilogram buğday ve 249 kilogram nohut yetiştirmiştir. Bu çiftçinin yetiştirdiği ürünlerin toplamı kaç kilogramdır ?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Bir çiftçi tarlasında 579 kilogram fasulye, 1908 kilogram buğday ve 249 kilogram nohut yetiştirmiştir. Bu çiftçinin yetiştirdiği ürünlerin toplamı kaç kilogramdır ? sorunun cevabı "2.736‬" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Düzenli ordu’nun ilk zaferi hangisidir?  İnsanın embriyonik gelişimi sırasında oluşan plasentada bulunan anneye ait kılcal damarlarla, embriyoya ait kılcal damarlarda kanın akış yönü terstir.Bu durum aşağıdaki olaylardan hangisinin gerçekleşmesini sağlamaz? Aşağıdakilerden hangisi ilk telefonu bulan ve geliştireb kişilere yer verilmiştir.? Edebiyatımızda ilk resmî gazete - - - -, ilk yarı resmî gazete ise - - - - kabul edilir.Bu cümlede boş bırakılan yerlere aşağıdakilerden hangileri sırasıyla getirilmelidir? Kesin olan “aklî delil” aşağıdakilerden hangisiyle isimlendirilir? Aşağıdakilerden hangisi Hac ve Umre’nin farklı yönlerinden biridir? Milli Mücadelenin amacının, yönteminin belirlendiği ve Mustafa Kemal'in yayımladığı yazı hangisidir? Maddenin ölçülebilir özellikleri hangi seçenekte doğru verilmiştir ?  Şiir üzerinde düşündükçe, şirin ne olduğunu anladıkça, kendi dilimden başka dillerdeki şiirlerin bütün güzelliğini, bütün gücünü sezmeyeceğimi de fark ettim.Bu paragraf, aşağıdaki cümlelerden  hangisi ile tamamlanamaz? Aşağıda verilen;I. P II. Su III. Ses dalgalarından hangileri hem enine hem de boyuna dalgalardır? Bir ülkede evlenme oranlarının düşmesi ve boşanma oranlarının artması aşağıdakilerden hangisini olumsuz şekilde etkiler?