S:1

5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 = 30 İşleminin kısa yoldan yapılışı, aşağıdakilerden hangisidir?

5 + 5 + 5 + 5 + 5 + 5 = 30 İşleminin kısa yoldan yapılışı, aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "6x5 = 30" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hangi cümlede noktalama işareti yanlış kullanılmıştır? Evin en küçük kızı, iki gündür balkon masasında duran kitapları içeriye götürdü.Bu cümlede aşağıdaki ögelerden hangisi yoktur? Gündüz yönümüzü bulmak için hangisine bakarız? -Mondros Mütarekesinden hemen sonra; - İngiltere: Musul, Urfa, Antep, Maraş, Batum ve Karsı, - Fransa: Mersin, Adana ve Afyonu, - İtalya: Antalya, Muğla ve Konyayı, işgal etmiştir.Mondros Mütarekesinde işgal bölgeleriyle ilgili bir madde yer almamasına rağmen işgallerin sistematik bir şekilde gerçekleşmesi aşağıdakilerden hangisini doğrular? Ateş küre sıcak ve akışkan bir yapıya sahiptir. Ateş kürede bulunan magma bazen yer yüzüne çıkabilir. Magmanın yer yüzüne çıktığı noktalara .....................denir. Yukarıda verilen paragrafta noktalı kısma aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi halk ilişkilerin kullandığı yazılı ve basılı araçlardan değildir? Aşağıdaki seçeneklerden hangisinde yazım yanlışı yapılmıştır? Aşağıdakilerden hangisi bilimsel araştırma basamaklarından biri değildir? Aşağıdaki atasözlerinden hangisi gerçek anlamlıdır? Yurdumuzda bulunan doğal ve turistik yerler aşağıdakilerin hangisinde yanlış eşleştirilmiştir? Aşağıdaki seçeneklerden hangisi iletişimin özelliğini ifade etmez? Ceza mahkemeleri ve hukuk mahkemelerinin verdiği kararların doğru olup olmadığına davanın taraflarının itiraz etmesi olarak tanımlanan temyize başvurmaları halinde inceleyen yüksek mahkemeye ne ad verilir? Lozan Barış Antlaşmasında Türkiye - Suriye sınırı, aşağıdaki antlaşmalardan hangisine göre belirlenmiştir? Aşağıdakilerden hangisi, bisikletle yapılmaması gereken davranışlardandır? Aşağıdakilerden hangisi yolculuk sırasında uyulması gereken kurallardan biri değildir ? Aşağıdakilerden hangisi fakir sözcüğünün eş anlamlısı değildir? Ben namazı nasıl kılıyorsam siz de öyle kılınız. (Hadis-i şerif)Bu hadis Peygamberimizin hangi yönünü göstermektedir? Keremin babası, maaşının %22sini ev kirası- na vermektedir. Babası 1750 lira maaş aldığına göre ev kirası kaç liradır? A: - - - - is your birthday?B: It is in June. Kuran harflerini mahreçlerine ve kurallarına uygun şekilde okumak konusuyla ilgilenen ilim dalı aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir