S:1

Şehitkamil Ortaokuluna kış için 94 torba kömür gelmiştir. Kömürün kış aylarında 68 torbası, ilkbahar aylarında ise 15 torbası yanmıştır.
Okulun kaç torba kömürü kalmıştır?

Şehitkamil Ortaokuluna kış için 94 torba kömür gelmiştir. Kömürün kış aylarında 68 torbası, ilkbahar aylarında ise 15 torbası yanmıştır.Okulun kaç torba kömürü kalmıştır? sorunun cevabı "11" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
9-4=?
Powered by Commentics
Dinde zorlama yoktur. Çünkü doğruluk sapıklıktan iyice ayrılmıştır. O halde kim tağutu tanımayıp Allaha inanırsa, kopmak bilmeyen sapasağlam bir kulpa yapışmıştır. (Bakara suresi, 256. ayet) Bu ayette, ibadetlerle ilgili temelilkelerden hangisine işaret edilmektedir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde irgule kaldırılırsa, cümlenin anlamı değişir? Aşağıdakilerden hangisi ilk yardımın amaçlarından biri değildir? Bir sayının 5 katı ile 3 katının farkı 250 olduğuna göre,bu sayı hangi sayıdır? Aşağıdaki kelimeler sıralandığında hangi kelime sözlükte diğerlerinden sonra yer alır? 60:5 < A < 20 A en çok kaçtır? Aşağıdaki kelimelerden hangisi fakir kelimesinin zıt anlamlısıdır? Aşağıdakilerden hangisi toplumsal gruba örnektir? Su molekülü için,I. Tohumdaki miktarının düşük olması, çimlenmeyi sağlayan enzimlerin çalışmasını engeller.II. İyi bir çözücü olduğu için madde taşınmasında önemli role sahiptir.III. Öz ısısı düşük olduğu için suyun ısınması ve soğuması kolay gerçekleşir.ifadelerinden hangileri söylenebilir? Bugün günlerden Perşembe ise yarın hangi gün olur? Atatürkün mezarı Anıtkabir nerededir? (6 onbinlik+5binlik+2yüzlük+1onluk+3birlik) olarak verilen çözümlenmiş doğal sayının rakamlarla yazılışı hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi açık oturum düzenleyebilmek için gerekli olan ögelerden değildir? Aşağıdakilerden hangisi geri dönüşümün yararlarından değildir? "Şu" sözcüğü hangi cümlede adın yerine kullanılmıştır? Güneşin doğduğu yöne sağ kolumuzu uzatırsak arkamızda kalan yön hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Hz.Muhammed (sav.)in peygamberliği ile ilgili yanlış bir bilgidir? Seninle oynamak istiyorum.cümlesinin öznesi nedir? Aşağıdakilerin hangisinin miktarını ifade ederken faklı bir ifade kullanırız? Aşağıdakilerden hangisi 8365 sayısının en yakın yüzlüğüdür? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir