S:1

Aşağıdaki karışımlardan hangisi süzme yöntemi ile ayrılabilir?

Aşağıdaki karışımlardan hangisi süzme yöntemi ile ayrılabilir? sorunun cevabı "Çakıl- su " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıda verilenlerden hangisi gaz, katı, sıvı maddeler olarak sıralanmıştır? Recep ayının ilk cuma gecesi idrak edilen ve rağbet edilen, çok istenen şey anlamına gelen kandil aşağıdakilerden hangisidir? Oksijenli solunumda;I. GlikozII. AminoasitIII. Gliserolmoleküllerine ait yapı taşlarının kullanılması sonucu aşağıdakilerden hangisi ortak olarak oluşmaz? Peygamberimizin en küçük kızı olup Hz. Ali ile evlenen hanım sahabi kimdir? Aşağıdakilerden hangisi soyut isimdir? Aşağıdakilerden hangisi maddi temizliğe uygun bir davranış değildir? A: Can I wear your shirt?B: Im afraid not. ....................A) Ive just washed it.B) This is my friends seat.C) She isnt at the office.D) Hes riding a bike now. Aşağıdakilerden hangisi hava filtresinin temizlenmesinde kullanılır? The Internet has many advantages and disadvantages. It is very useful for many purposes. By using the Internet, you can do online shopping, chat with your friends, meet new people or send emails. You can also listen to music, watch films and even practise English. If you use the Internet carefully, it can be a good friend to you. But there are bad sides, too. For example, unsafe sites can be harmful for you. The worst of all, if you spend too much time on the Internet, you can become an Internet addict. So you may have some social and health problems.If you are careful about using the Internet, - - - - . Aşağıdaki cümlelerin hangisinde ikileme cümleye fazla özenmeden anlamı katmıştır? Atatürk ilk askeri başarısını hangi savaşta kazanmıştır ? Aşağıdakilerden hangisi, Osmanlı Devletini güçlü kılan sosyal ve siyasi düzenin bozulma nedenleri arasında yer almaz? Fabrika bacasından çıkan dumanlar hangi kirliliğe yol açar? 317 254 doğal sayısının binler basamağındaki rakamının basamak değeri ile onlar basamağındaki rakamının basamak değerinin toplamı kaçtır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmıştır? 1789 Fransız Ulusal Meclisi tarafından kabuledilen İnsan Hakları Bildirgesinde Özgürlük bireyin başkasına zarar vermeden istediğini yapabilmesidir. olarak tanımlanmıştır.Buna göre, aşağıdaki davranışlardan hangisi özgürlük sınırları içinde değildir? Berat babası, annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaktadır. Dedesi ve babaannesi de onlarla kalmak için yanlarına gelmiştir. Beratın ailesi nasıl bir aile olmuştur? Aşağıdakilerden hangisi makale ve bilimsel yazıların benzer yönlerinden biri değildir? hediye-armağan sözcükleri arasındaki anlam İlişkisinin benzeri aşağıdakilerden hangisinde yoktur? Aşağıda verilen bilgilerden hangisi doğrudur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir