S:1

Aşağıdaki seçeneklerden hangisi ailemize karşı sorumluluklarımızdan biridir?

Aşağıdaki seçeneklerden hangisi ailemize karşı sorumluluklarımızdan biridir? sorunun cevabı "Odamızı düzenli olmasını sağlamak." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Atatürkün çocukları ne kadar sevdiğini biliyor musun? cümlesinde hangi kelimede kesme işareti ( ) kullanılmalıdır? 4 öğretmen, 6 doktor, 3 mühendis ve 7 veterinerin katılacağı bir toplantı yapılacaktır. Toplantıyı yönetecek kişi katılımcılar arasından kura ile belirlenecektir.Buna göre hangi meslek grubundaki bir katılımcının yönetici olma olasılığı en yük- sektir? (I) Ömründe hiç olmadığı kadar bitkindi. (II) Yorgunluktan neredeyse bir adım sonra yere düşüp oracıkta uyuyacaktı. (III) Attığı her adımda düşmemek için kendisini biraz daha zorluyordu. (IV) Ama ayakları birbirine dolaşıyor, sağa sola yalpalıyordu.Bu metinde numaralanmış cümlelerin hangisinde amaç-sonuç ilişkisi vardır? Aşağıdakilerden hangisi gezi yazısının özelliklerinden biri değildir? Hangisi sıfat olamaz? Bana bunu o adam geçen gün anlatmıştı. cümlesinde kaçıncı kelimeler kişi zamiridir? 60 km/sa hız ile gideceği yolu 10 saatte alan bir taksi 40 km/sa. hız ile aynı yolu kaç saatte gidebilir? Protokol kurallarına göre telefon görüşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki hayvanlardan hangisi geçmişte haberleşmede kullanılmıştır? Beyaz kelimesinin eş anlamlısı hangisidir? Çevresi 70 m olan dikdörgen şeklindeki bir bahçenin uzun kenarı 24 m'dir. Buna göre bahçenin kısa kenarı kaç m'dir? Kuran-ı Kerimden sure veya ayetler okumak için namazın başlama tekbiriyle rükusu arasında ayakta durmaya ne ad verilir? Aşağıdakilerden hangisi büyük ünlü uyumuna uymaz? If you want a good life then, you should have a good - - - -. Aşağıdakilerden hangisi göze toz gibi yabancı madde kaçtığında yapılması gereken ilk yardım müdahalelerinden biri değildir? Hangi sıfat varlığı renk yönünden belirtir? Manda ve himaye düşüncesinin reddedilmesi ilk defa nerede gerçekleşmiştir? Aşağıdakilerden hangisi Dünya ‘nın gözlemlenen katmanlarından birisi değildir ? Selçuklu döneminde Kırşehirde, Dünyanın ilk gök bilim okulu ve araştırma merkezini açan bilim insanı hangisidir? Bir bilginin, bir düşüncenin doğruluğunu gösteren gerekçelerin ortaya konulmasıdır.Yukarıda hakkında açıklama yapılmış olan kavram aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir