S:1

Aşağıdaki bölme işlemlerinden hangisi doğrudur?

Aşağıdaki bölme işlemlerinden hangisi doğrudur? sorunun cevabı "570 : 30 =19" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Gelişme ve yetişme çağındaki çocukların dil düzeyine, duygu ve düşünce dünyasına, anlama ve kavrama becerilerine seslenen edebiyata Çocuk Edebiyatı diyoruz. Edebiyat, çocuğun zevk ve güzellik duygusunun gelişmesine zemin hazırlar. Çocuk edebiyatı, eğitici yönüyle de öne çıkan bir edebiyattır.Bu parçada hangi anlatım türünden yararlanılmıştır? Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer. atasözünün taşıdığı anlam aşağıdakilerden hangisiyle ilgilidir? Buraya geleli aşağı yukarı tam on yıl oldu. cümlesindeki anlatım bozukluğunun nedeni aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi temel ihtiyaçlardan biri değildir? Annemin sıcaklığını, onunla hissederim. Varlıkların nasıl olduğunu, onunla anlarım.Alinin bilmecesinin cevabı hangi duyu organımızdır? Kare şeklindeki bir parkurda koşuya çıkan Hilal bir turu tamamladığında 2400 m koşuyor. Bu parkurun alanı kaç m2 dir. Hak ve özgürlüklerin kullanımı ile ilgili aşağıda verilenlerden hangisi yanlıştır? Canlının başka bir canlıdan oluştuğunu savunan görüş aşağıdakilerden hangisidir? Türkiyenin yüz ölçümü 814 578 kilometredir. Yüz ölçümü olarak verilen doğal sayıda, binler basamağındaki sayının değeri kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi Türk devletleri arasında sayılamaz? Aşağıdakilerden hangisi yapı bakımından basit bir kelimedir? I. MezosferII. Troposfer III. Termosfer IV. Stratosfer Yukarıda numaralandırılarak verilen atmosfer katmanlarının yeryüzüne en yakın olandan en uzak olana doğru sıralanışı aşağıdakilerden hangisinde verilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi dini bayramlarımızdan değildir? Aşağıdakilerden hangisinde insan ve çevre ilişkisi yoktur? Aşağıdakilerden hangisi pil ile çalışır? 4 tane ana yön vardır. Aşağıdakilerden hangisi ana yön değildir ? Bir kenar uzunluğu 68 m olan eşkenar üçgen şeklindeki arsanın çevresine 5 sıra tel çekilecektir. Telin metresi 2 TL olduğuna göre kaç liralık tel çekilir? Hz Haticenin üstün ahlakından dolayı kendisine .....................lakabı verilmiştir?Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Ailesinin geçimini sağlamak, bir baba için aşağıdakilerden hangisi olarak adlandırılabilir? Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir