S:1

Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?

Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır? sorunun cevabı "Daire bir çokgendir." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi peygamber efendimize bakan amcasının adıdır? Aşağıdaki sözcük dizilerinin hangilerinde yazımı yanlış olan sözcük yoktur? Aşağıdaki bilim adamlarından hangisi radyo ve telsizi icat etmiştir? Aşağıdakilerden hangisi TBMM'nin ilk siyasi başarısıdır? Aşağıdaki araçlardan hangisinde pil kullanılır? Kuran-ı Kerim ile ilgili olarak aşağıdakilerden hangisi söylenemez? We have been reading books in the library - - - - . 3, 5, 0, 1 rakamları birer kez kullanılarak oluşturulabilecek en büyük tek sayı kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi Atatürkün kişisel özelliklerinden değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmıştır? Deprem dalgalarının şiddetini kaydedebilen aygıta ne ad verilir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde eylemi yapan ve eylemden etkilenen aynı varlıktır? Kabenin etrafında Hacerül-Esved taşının bulunduğu köşeden başlayarak Kabe sola alınarak yedi defa dönmeye Tavaf denir. Kabenin etrafında bir kez dönmeye ne ad verilir?A) İhramB) ŞavtC) SayD) Vakfe Sur denilen şeye üfürmekle görevli melek aşağıdakilerden hangisidir? Sizden iyilikle emreden, kötülükten sakındıran bir topluluk bulunsun...(Âl-i İmrân suresi, 104. ayet)Bu ayet aşağıdaki teşkilatlardan hangisinin oluşmasına katkı sağlamıştır? Aşağıdakilerden hangisi varlığın biçimini belirtiyor? Utku bilgisayarı açarak ödevini yaptı. Hazırladığı ödevi yazıcıdan çıkararak, dosyasına yerleştirdi. Ödevi bitince saatlerce telefonda oyun oynadı. Yemek saati gelince sofra kurmaya çalışan annesine yardım etti. Soğuması için dolaba koyduğu yoğurdu sofraya getirdi.Utku hangi teknolojik aleti, amacının dışında kullanmıştır? Aşağıdaki madde-cisim eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır? Arılarda gözlenen partenogenez olayı için,I. Döllenmemiş yumurtalardan erkek arılar oluşur.II. Erkek arıların kalıtsal yapısı birbirinin aynısıdır.III. Kraliçe ve işçi arıların kalıtsal yapısında farklılık yoktur.verilenlerden hangileri doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi caminin dış bölümlerinden biri değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir