Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Koştu, görünce, palyaçoyu, çocuk, küçük karışık olarak verilen kelimelerden anlamlı bir cümle oluşturulduğunda fiil kaçıncı kelime olur?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Koştu, görünce, palyaçoyu, çocuk, küçük karışık olarak verilen kelimelerden anlamlı bir cümle oluşturulduğunda fiil kaçıncı kelime olur? sorunun cevabı "Beşinci kelime" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Aşağıdakilerden hangisi 1980 sonrası romancılardan biri değildir?  “Kırk Yıl” adlı anı kitabı aşağıdaki yazarlardan hangisine aittir?  “Ezmek” sözcüğü, aşağıdaki hangi cümlede diğerlerinden farklı bir anlamda kullanılmıştır? İlk tarihi romanımız hangisidir? Bir işletmedeki başlıca birimleri, bunlar arasındaki karşılıklı ilişkileri ve işi yürütmekle görevli olanları aşağıdakilerden hangisi gösterir? Terimleri pozitif olan bir geometrik dizinin ilk terimi 2, beşinci terimi 32 olduğuna göre bu dizinin 8. terimi kaçtır? Heidi :I don’t want to be your friend anymore.Darcy: What happened again? What did I do?Heidi :You are always telling me lies and I’m - - - - your lies and silly behaviors. Eylemde bulunan kişinin nasıl davranması gerektiğini seçebilmesi durumu aşağıdaki kavramlardan hangisi ile ifade edilir? Yakup elindeki 30 TL ile tanesi 2 TL olan çikolatalardan 6 tane, tanesi 75 kr olan çubuk krakerlerden 4 tane ve 6 tane dondurma almıştır. Fakat bunun için 3 TL’ye daha ihtiyaç duymaktadır. Buna göre bir dondurma kaç TL’dir? Alışveriş sırasında satıcı fiş veya fatura vermek istemezse, hangi durum ortaya çıkmaz? Nasıl vasfedeyim güzelim seniRumeli Bosna’yı değer gözlerinDünyaya gelmemiş eşin akranınİzmir’i Konya’yı değer gözlerinBu dörtlüğün nazım şekli ve nazım türü aşağıdakilerden hangisinde doğru olarak verilmiştir? Amy: Where were you last weekend?Sue: I was at the - - - - . I bought some magazines.