S:1

Bir aile, aşağıda ifade edilen hangi durumda tasarruf yapabilir?

Bir aile, aşağıda ifade edilen hangi durumda tasarruf yapabilir? sorunun cevabı "Gelir, giderden fazlaysa " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi tür adıdır? Doğu ülkelerine özgü bir sanat olan gölge oyununun ilk olarak- - - - çıktığı kabul görüyor.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? ​Aşağıdaki sözcüklerden hangisi çoğul isimdir? Fıkıh meselelerinin çözümünde belli bir usul belirleyen ve bunu sistemleştiren ilk âlim aşağıdakilerden hangisidir? 3 (x + 2) + 2x = x – 24 denklemini sağlayan x değeri aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi anı türünün özelliklerinden değildir? Şiirde ilk defa Türk kelimesini kullanan kimdir? Aşağıdakilerden hangisi cümle değildir? Selin, sabahları spor yapar. 1 2 3Hangi numaralı sözcük özel isimdir? Aşağıdakilerden hangisi Dünyanın kendi etrafında yaptığı hareketin bir sonucudur? Aşağıdaki özelliklerden hangisi Güneşe ait değildir? Birinci Dünya Savaşının çıkmasına yol açan iki temel neden aşağıdakilerden hangisinde verilmiştir? Ve böylece bu ömür, bu ömür her dakikaBir buz parçası gibi kendinden eriyecekSemada yıldızlardan yerde kurtlardan başkaYaşayıp öldüğümü kimseler bilmeyecek Bu şiirin türü aşağıdakilerden hangisidir? İskelet ve kas sistemi birlikte hareket ederler. Fakat vücudumuza asıl şeklini veren ............. dır. ifadesini hangi seçenek tamamlar. 1. en güçlü2. kendi3. kötü4. şahidi5. vicdanımızdır6. bir işinNumaralanmış sözcüklerle anlamlı ve kurallı bir cümle oluşturulmak istenirse doğru sıralama nasıl olur? Aşağıdaki cümlelerden hangisinde alaya alma söz konusudur? Aşağıdakilerden hangisi Hicretin sonuçlarından biri değildir? İnsanda aşağıdakilerden hangisi soluk verme sırasında gerçekleşir? 4.4.4.........4 yandaki işlemde 17 tane 4 çarpılıyor. Bu işlemi aşağıdakileden hangisi ile gösterebiliriz. Aşağıdaki cümlelerin hangisinde ulama yoktur? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir