S:1

Nohut + un aşağıdaki yöntemlerden hangisi ile ayrılabilir?

Nohut + un aşağıdaki yöntemlerden hangisi ile ayrılabilir? sorunun cevabı "Süzme" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre aşağıdakilerden hangisi Devlet memurluğunu sona erdiren hâllerden değildir? Ahmet: -----------------------? Mehmet: He is a farmer. (-6+2) - (+9-2) =?Yukarıdaki işlemin sonucu kaçtır? Yeryüzünün tamamını veya bir kısmının belli oranda küçültülerek bir düzlem üzerine aktarılmasına ....................... denir. Yukarıdaki boşluğa aşağıdaki hangi kavram gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi insanı insan yapan değerlerden biri değildir? Sağlıklı bir iletişim kurulması için bireylerin aşağıdaki davranışların hangisinden kaçınması gerekir? Şehir içinde bir yerden bir yere gitmek için ekonomik (ucuz) olması açısından aşağıdaki araçlardan hangisi tercih edilmelidir? Aşure hangi aşağıdakilerden gündür? 140 kg elmaları 7 kg lık poşetlere doldurduk. Acaba kaç poşette ihtiyacımız oldu? ‟Onu bunu anlamam, bu ödev akşama kadar bitecek! cümlesinde hangi sözcük bir adı işaret etmektedir? Sağ kolumuzu doğu yönüne uzatırsak ön tarafımız hangi yönü gösterir? Ardışık 7 çift doğal sayının en büyüğü ile en küçüğünün arasındaki fark kaçtır? 1996 yılında yaş ortalaması 8 olan beş kişilik arkadaş grubunun 2020 yılında yaş ortalamaları kaç olur? 1/1 000 000 ölçekli bir haritada iki şehir arası 5 cm olarak ölçülmüştür. Bu iki şehir arasındaki gerçek uzaklığın kaç kilometredir? Aşağıdakilerden hangisi, Dünyanın gözlemlenemeyen katmanlarından biridir? Hangi seçenekteki ifade doğru değildir? Günlük hayatta karşılaştığımız, çözüm aranması gereken ve çözümü için bilgi, mantık, deneyim, ya da dikkat isteyen durumlardır.Tanımı verilen kavram aşağıdakilerden hangisidir? We had better not go out now. It is - - - - cold for a walk. "halam-aldı-bir-etek-yeni " kelimeleri kullanarak olumlu bir cümle oluşturunca baştan ikinci kelime ne olur? "Koşuyor" eyleminin soru biçimi aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir