S:1

09.20 da başlayan ders 5 saat 45 dakika sürmüştür. Ders bitiminde saat kaçı gösterir?

09.20 da başlayan ders 5 saat 45 dakika sürmüştür. Ders bitiminde saat kaçı gösterir? sorunun cevabı "15.05" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
18 silginin bir kısmı satıldı. 7 silgi kaldı. Kaç silgi satılmıştır? Resmî görevli kişilere yazılan yazılar bakımından aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur? O kadar çok günah işledim ki, artık Allah beni affetmez.Bu şekilde düşünüp, tövbe etmeyen bir kimseyi düştüğü karamsarlıktan çıkarabilecek en etkili ayet aşağıdakilerden hangisi olabilir? İnsanlar çok eskiden aydınlatma amacı ile meşale kullanıyordu. Daha sonra evlerin aydınlatılmasında gaz lambaları kullanıldı. Günümüzde enerji tasarrufu sağlayan ampuller kullanılmaktadır.Aşağıdakilerden hangisi anlatılan aydınlatma araçlarından biri değildir? Aşağıdaki cümlelerde altı çizili kelimelerden hangisi mecaz anlamıyla kullanılmıştır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde terim anlamlı bir sözcük kullanılmıştır? Hangisi sağlıkla ilgili bir araçtır? Mevcudu 365 kişi olan bir okulda kitap fuarına gezi düzenlenecektir. Servis için ayarlanan araçlar 25 kişiliktir. Buna göre taşıma için en az kaç araç gerekldr? İncir adı yurdumuzda hangi ilimizle özdeşleşmiştir? Ali bey 1352 TLye aldığı TV için 200 TL peşinat ödüyor. Kalan borcunu 9 ayda ödediğine göre Ali bey aylık kaç TL taksit öder? Ali birden fazla doğal sayıyı en yakın onluğa yuvarlayarak 2420 sayısını elde ediyor.Aşağıdakilerden hangisi Ali'nin en yakın onluğa yuvarladığı sayılardan biri olamaz? Aşağıdaki seçeneklerin hangisinde ileriye doğru dörder ritmik sayma yapılmıştır? Çevre uzunluğunun 4'te 3 'ü 12 cm olan karenin bir kenar uzunluğu kaç cm'dir ? He is ____.Boş bırakılan yere hangisi gelmelidir? 6, 247 'nin 15,087 fazlası kaçtır? Azra "e, l, a, t" seslerini seçmiştir. Buna göre verilen seslerle aşağıdaki sözcüklerin hangisi oluşturulamaz? İnsanların kimlik bilgilerinin ortak olmasının mümkün olmadığı tek bilgi aşağıdakilerden hangisidir ? Üç deste kalem, toplam kaç kaleme eşittir? Trafik kazası sonucunda acil yardım merkezi arandığında, arayan kişi hangi bilgileri vermelidir? Kurân-ı Kerim, mesajlarında dil, ırk, coğrafya ve zaman ayrımı yapmaksızın tüm insanlara doğru yolu göstermektedir. Bazı ayetlerde Ey kullarım, Ey insanlar gibi hitap şekillerinin bulunması bu durumun açık bir örneğidir. Kurân-ı Kerimin bu özelliği aşağıdaki seçeneklerden hangisinde doğru olarak verilmiştir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir