S:1

Aşağıdakilerden hangisi peygamberlerin gönderilme sebeplerinden biri değildir?

Aşağıdakilerden hangisi peygamberlerin gönderilme sebeplerinden biri değildir? sorunun cevabı "Kabilecilik anlayışını yaymak" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
E-Devletin web site adresi aşağıdakilerden hangisidir? 6 bütün kaç yarım eder? Aşağıdaki Osmanlı padişahlarından hangisi veraset anlayışında değişiklik yaparak ülke padişah ve oğullarınındır anlayışını hâkim kılmıştır? Aşağıdaki kelimelerin hangisine –siz ekinin eklenmesiyle anlamlı bir kelime oluşur? Bayram namazı yılda kaç kez kılınır? Küçüklüğünüzde severek diktiğiniz bir fidanı yıllar 1 sonra ağaç olarak görmek, hiç bıkmadan onunla ilgi- 2 3 lenmek ve toprağı kuruyunca onu sulamak büyük bir 4 güzellik.Bu cümledeki altı çizili sözcüklerden hangisi farklı türde bir fiilimsidir? 284 tl 4 kardeş arasında pay edilirse her birine kaç tl düşer? Türkiyenin üzerinde bulunduğu kıtalar hangisinde doğru olarak verilmiştir? Bir kenar uzunluğu 6 cm olan karenin çevre uzunluğu kaç cm'dir? Aşağıdakilerden hangisi basit kelimedir? Aşağıdakilerden hangisi dış gezegen değildir? Aşağıdaki sayılardan en büyüğü hangisidir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi basittir? Bütün insanlarda farklı olan özellik aşağıdakilerden hangisidir? Kanın temizlendiği organ aşağıdakilerden hangisidir? • Bireyi bir mesleğe hazırlamak• Mesleki başarıyı artırmak• Mesleğinde ilerleme sağlamak Yukarıda verilenleri sağlamak için gerekli olan bilgi, beceri, tavır ve iş alışkanlıklarını kazandırmayı amaç edinen eğitim türüne ne denir? I. Taryat YazıtıII. Orhun YazıtlarıIII. Talas YazıtlarıVerilenlerden hangileri Türk yazıtlarıdır? Ben okula saat yedi buçukta giderim. Cümlesinin İngilizcesi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki eser-yazar eşleştirmelerinden hangisi doğrudur? Bir sınıftaki öğrencilerin 1/2 ‘si kızdır. Kızların sayısı 21 olduğuna göre sınıf mevcudu kaç kişidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir