S:1

My brother Jack works at a restaurant. He - - - - a waiter.

My brother Jack works at a restaurant. He - - - - a waiter. sorunun cevabı "is" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Komşu tümler iki açıdan küçü olanın öçüübüü olanın öçüüü dötte birine eşttir.Buna göe, büü açıı öçüü küçü açııöçüüden kaçderece fazladı? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde deyim, açıklamasıyla birlikte verilmiştir? Aşağıdaki kümelerden hangisinin 4 elemanı vardır? Hz. Muhammed (sav.)in de üyesi olduğu Hılful-Fudûl Cemiyetinin kuruluş amacı aşağıdakilerden hangisidir? Dikdörtgen ile paralelkenarın ortak özellikleriyle ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? 208+345 sayılarının toplamı kaçtır? Hangi cümleye güç sözcüğü yerine zor sözcüğünü getirirsek cümlenin anlamı değişmez? Paint programında bulunan yukarıdaki araç ile ne yapılır? 115° açının bütünler açısı kaç derecedir? I. çocuktur - II. çok - III.bir - IV.düzenli - V.kardeşimYukarıdaki sözcüklerin anlamlı bir şekilde dizilişi aşağıdakilerden hangisidir? Merhaba arkadaşlar. Benim adım Selim. Biz köyde yaşıyoruz.Köyümüz şipşirin bir köydür.İnsanları çok çalışkandır. Leylekler ilkbaharda köyümüze gelir.Dedem onlara yuva yapar. Bazı yaramaz çocuklar leyleklere taş atarlar.Çocuklar onlara taş attığı için leylekler çok üzülür.Leyleklerin çok uzun bacakları ve gagaları var. Onlar kurbağa, solucan hatta yılan bile yerler.Leyleklere kim taş atıyormuş? Kuvayi Milliye hareketi ilk olarak Güney ve Batı cephelerinde başlamıştır. Buna göre Kuva-yi Milliye birlikleri ilk olarak aşağıda verilen devletlerden hangileriyle mücadele etmiştir? 24 elmanın 2/4' ü kaç elma eder? Aşağıdakilerden hangisini yapmak yayalar için tehlikeli bir davranıştır? Aşağıdakilerden hangisi ilk Müslümanlardan değildir? Umut ile Efenin evleri arasındaki uzaklık 250 metredir. Umut, Efeye evden seslendiğinde hangi mevsimde ses daha çabuk Efeye ulaşır? (Yağışsız ortam) Karenin kaç kenarı vardır? I.İşlerin daha hızlı yapılmasıII.Yaşamımızda rahatlık sağlaması III.Ulaşımı kolaylaştırması.Yukarıda verilen bilgilerden hangileri elektriğin yararları ile ilgilidir? Eva : Lets play hide and seek.Ceren : - - - - I dont feel well. • Sözlükte iki kapak arasında toplanmış sayfalar demektir.• Terim olarak; kitap hâline getirilmiş olan Kuranın özel adıdır.Tanımı verilen kavram aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir