S:1

Hz. Muhammed hangi tarihte nerede doğmuştur?

Hz. Muhammed hangi tarihte nerede doğmuştur? sorunun cevabı "20 Nisan 571 Mekke   " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
2x2=?
Powered by Commentics
Etkili denetimin ilkelerine aykırı bir açıklama hangi seçenekte verilmiştir? Aşağıdakilerden hangisi İslam öncesi Araplardaki sosyal sınıflardan biri değildir? * sevgi * saygı * nezaket * hoşgörüBu değerlerden kaç tanesi görgü kuralları ile ilişkilidir? "Kadirler hafta sonu için pilan yapmıştır."Cümlesinde hangi sözcüğün yazılışında yanlışlık yapılmıştır? İki iç açısının ölçüsü eşit olan üçgene ......................................... üçgen denirYukarıdaki cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Kıbrısın Fethi, Rodosun Fethi ve Giritin Fethi ile ..........................?Yukarıdaki boşluğa (.................?) aşağıdakilerden hangisi yazılmalıdır? Aşağıdakilerden hangisi öğrenme sonucu kazanılan davranıştır? Aşağıda yapılan tanımlardan hangisi yanlıştır? Yurdumuzun işgali sırasında bölgelerde ortaya çıkarılan milli direniş örgütlerine ne ad verilirdi? Ay'ın evreleri nasıl meydana gelir? Bir ilin veya seçim çevresinin, Türkiye Büyük Millet Meclisinde üyesinin kalmaması hâlinde boşalmayı takip eden - - - - günden sonraki ilk pazar günü ara seçim yapılır.T.C. Anayasasına göre bu hükümde boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Türkiye Cumhuriyeti, halkını tamamen çağdaş, bütün anlam ve görünüşüyle medeni bir toplum haline ulaştırmalıdır.Atatürkün bu sözüyle aşağıdaki İnkılâplardan hangisinin yapılması gerektiği çıkarılmaktadır? Arkadaşım saat 13.25de bize geldi, birlikte ders çalıştık. Saat 15.35 te evine döndü. Arkadaşım ile birlikte kaç saat ders çalışmış olduk? I. Orta Kuşakta yer almasıII. Üç tarafının denizlerle çevrili olmasıIII. Okyanuslara kıyısının olmamasıYukarıdakilerden hangileri Türkiyenin kasırga, tayfun ve hortum gibi tropikal fırtınaların yaygın görüldüğü ülkeler arasında yer almamasında etkilidir? Hangi tümcede mecazlı bir anlatım vardır? 4982 sayılı Bilgi Edinme Kanununa göre kurum ve kuruluşlar, bir önceki yıla ait olmak üzere hangi bilgileri hazırlayacakları raporda göstermezler? I- Akıllı olmak II-Ergen olmak III-Müslüman olmak IV- Sağlıklı olmakYukarıda verilen özelliklerden hangileri namaz ibadetinin farz olması içinşarttır? Aşağıdakilerden hangisinde "-ki" eki yanlış yazılmıştır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde altı çizili sözcüğün yazımı yanlıştır? Peygamber Efendimiz, her zaman doğru konuşur aslan yalan söylemezdi.Bu özelliklerinden dolayı kendisine ................................................ denmiştir. ‘ Bu cümledeki boşluğa hangisi gelmelidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir