S:1

Kaç yaşından küçük çocukların ön koltukta yolculuk yapmaları yasaktır?

Kaç yaşından küçük çocukların ön koltukta yolculuk yapmaları yasaktır? sorunun cevabı "10" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Henüz son eklenen yorum yok. Lütfen tüm yorumlar sekmesine tıklayınız

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
10-2=? işleminin sonucu kaçtır?
Powered by Commentics
Aşağıdaki cümlelerden hangisi sorumluluk bilincine sahip bir öğrenciye aittir? Aşağıdakilerden hangisi bir öğrencinin okulda sahip olduğu haklardan değildir? Aşağıdakilerden hangisi bir çocuğun ailesine karşı olan sorumluluklarından biri değildir? Bir olayın çok boyutluluğu incelenirken aşağıdaki soruların hangisi gerekli değildir? Aşağıdakilerden hangisi bir çocuğun sorumluluklarından birisi değildir? Aşağıdakilerden hangisi etkin bir vatandaşın sergileyeceği davranışlardan biri değildir? Hangisi çok boyutluluğa örnektir? Aşağıdakilerden hangisi bir olayın çok boyutluluğuyla ilgilidir? Hangisi okuldaki sorumluluklarımızdan biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi bir gruba örnek olarak verilebilir? Aşağıda verilen bilgilerden hangileri yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisi ailedeki sorumluluklarımızdan biri değildir? Aşağıdaki konulardan hangisi Sosyal Bilgiler dersinin kapsamına girmez? Aşağıda verilenlerden hangisi sorumluluktur? Aşağıdakilerden hangisi bir grup oluşturmaz? Aşağıdakilerden hangisi çocuk haklarından biridir? Aşağıdakillerden Sosyal Bilgiler dersinde öğrenebileceğimiz bilgilerden biri olamaz? Aşağıdakillerden Sosyal Bilgiler dersinde öğrenebileceğimiz bilgilerden biri olamaz? Aşağıdakilerden hangisi çocuk haklarından biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi Sosyal Bilgiler dersinde öğrendiğimiz konulardan biri değildir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir