S:1

Aşağıdakilerden hangisi namazı bozan durumlardan değildir?

Aşağıdakilerden hangisi namazı bozan durumlardan değildir? sorunun cevabı "Fatihadan sonra amin demek" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
kale sözcüğünün 4. harfi nedir?
Powered by Commentics
Aşağıdakilerden hangisi akarsuların oluşturduğu yer şekillerinden değildir? Aşağıdakilerden hangisi şehitlerimize karşı birgörev olamaz? Ülkelerle ilgili aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisi bir siyasi partiye üye olabilir? *Sivil toplum kuruluşları topluma farklı alanlarda hizmet verirler.Aşağıdakilerden hangisi eğitim alanında hizmet veren sivil toplum kuruluşlarından biri değildir? Bir çıkarma işleminde eksilen 7958, kalan 3089 ise çıkan sayı kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi İslam dinince günah sayılan davranışlardan biridir? Bir ömr-i muhayyel... Hani gülbinler içindeBir kuşcağızın ömr-i baharisi kadar hoş;Bir ömr-i muhayyel... hani göllerde yeşil, boşGöllerde, o safiyet-i vecd-aver içindeBir damlacığın ömrü kadar zaîl ü mugfelBir ömr-i muhayyel                                            Tevfik FikretBu şiirin oluşmasına imkan sağlayan zihniyetle ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Aşağıdakilerden hangisinde DNA ve RNA birlikte bulunmaz? Antep'te Kuvayı milliye'nin başındaki ............ direnişi yönetti. Yukarıdaki cümledeki noktalı yere aşağıdaki kişilerden hangisi gelmelidir?  Mudanya Ateşkes Antlaşmasına göre savaş yapılmadan kurtarılan yerler hangileridir?   Aslı hazırladığı sunuya hareketli resim koyarak süslemek istemektedir. Aslı'nın sunumuna ekleyeceği dosya aşağıdakilerden hangisi olabilir?
 Her kurumun yasalarca belirlenmiş görev ve sorumlulukları vardır. Aşağıdakilerden hangisi sağlık kurumlarının görevlerinden biri değildir?   Sahne sanatlarında oyuncuların eser kişilerini sahnede canlandırmasına ---- denir.Bu cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerin hangisi getirilmelidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı yapılmıştır? Kur’an Allah tarafından peygamberimize hangi melek aracılığıyla indirilmiştir? Zorunlu mali sorumluluk sigortası hakkında aşağıda verilen bilgilerden hangisiyanlıştır? “Minik tavşan yiyecek bulmak için iki saat koştu.” Cümlesinde kaç tane sıfat vardır? Bitkilerin insanlar için yararlarını düşünürsek hangisi diğerlerinden farklıdır? Aşağıdakilerden hangisi yazım ve noktalama bakımından doğrudur? Aşağıdakilerden hangisi çevremizi korumak için yapılması gerekenlerden biri değildir? (1) Uzay insanları (astronotlar) göreve genellikle birkaç kişi birlikte giderler.(2) Bazen haftalar boyunca uzayda çalışırlar. (3) Normalde her gün yaptıkları işleri uzayda yapmak daha zordur. (4) Bu nedenle uzaya gitmeden önce eğitim alırlar.Bu parçada numaralanmış cümlelerin hangisinde karşılaştırma yapılmıştır? “Ödül” kelimesinin eş anlamlısı aşağıdakilerden hangisidir? Noktalı virgül, cümle içinde virgüllerle ayrılmış tür veya takımları birbirinden ayırmak için konur.Noktalı virgülün bu işlevine uygun bir kullanım aşağıdakilerin hangisinde vardır? “On üç tam yüzde bir” ondalık kesri aşağıdakilerden hangisidir? Bir çiftlikteki koyunların ayakları sayısı 280’ tır. Toplam kaç koyun vardır? Van’da Güneş’in İzmir’den önce doğmasının sebebi nedir? Ökaryot hücrelerde oksijenli solunum reaksiyonlarının piruvattan sonraki basamakları aşağıdaki hücre organellerinden hangisinde gerçekleşir? Aşağıdaki ülkelerden hangisi ile tarihî ve kültürel bağlarımız daha çoktur?  ...............•  Gübreleme•  Makineleşme•  Tohum ıslahı•  Bilinçli çiftçilerYukarıda boş bırakılan yere aşağıdaki başlıklardan hangisi getirilmelidir? Aşağıdakilerden hangisi İslam’ın beş temel şartından biridir? Günde 2 TL biriktirirsem, 3 haftada kaç TL param olur? Aşağıdakilerden hangisi dedemizin çocukluğunda bulunan teknolojik ürünlerden biridir? Yarım kilogram kaç gramdır? ”Ayy (  ) Elimi kestim (  ) Doktor çağıralım mı (  ) Yukarıdaki cümlelerde parantez içlerine aşağıdaki noktalama işaretlerinden hangileri  konmalıdır? Alanı 196 cm2 olan bir karelerden iki tanesi yan yana getirilerek oluşturulan dikdörtgenin çevresi kaç cm ‘dir? Aşağıda ifade edilen hangi durumda tasarruf yapılabilir? Bakımı yapılmamış araçlarda, yakıt sarfiyatı artacağı gibi aracın egzozundan da daha fazla kirletici gaz çıkar.Bu durum öncelikle aşağıdakilerden hangisine neden olur? Bir havuzu aşağıdakilerden hangisi ile daha hızlı doldururuz? Kişinin maddeyi keyif verici etkisine bağlı olarak alma arzusu, bu arzunun zamanla irade dışına çıkması ve maddeyi sürekli alma isteğine ne ad verilir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir