S:1

Mescid-i Nebinin içerisinde yer alan okulun adı nedir?

Mescid-i Nebinin içerisinde yer alan okulun adı nedir? sorunun cevabı "Suffa   " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
1 litre benzinle 15 km yol giden bir araç, 330 km uzaklıktaki bir şehre gidip geliyor. Yolculuğu boyunca kaç litre benzin tüketmiştir? Aşağıdakilerden hangisi kullanarak açı oluşturulamaz? Yarın günlerden çarşamba ise, dün hangi gündü? Bir çikolata kutusunda 10 tane çikolata varsa, 6 kutuda kaç tane çikolata vardır? Aşağıdaki kelimelerden hangisi fakir kelimesinin zıt anlamlısıdır? Aşağıda verilen bitkilerden hangisi çiçeksiz bitkilere örnektir? Herhangi bir acil durumda aşağıdakilerden hangisini yapmamız doğru olur? Aşağıdakilerden hangisi anne-babanın çocukları için yapması gereken görevlerden biri değildir. • Hz. Ali ile Şam Valisi Muaviye arasında 657 yılında yaşanan Sıffın Savaşı sonucunda ortaya çıkan ilk siyasi-itikadi mezheptir.• İbadetleri terk eden veya büyük günah işleyen kimselerin Müslümanlıktan çıktığına inanırlar.Bazı özellikleri verilen siyasi-itikadi mezhep aşağıdakilerden hangisidir? Coğrafi keşifler ile birlikte zenginleşen Avrupada bilim, sanat ve edebiyata ilgi artmış, sanatçıları koruyan Mesen adında bir sınıf ortaya çıkmıştır.Aşağıdakilerden hangisinin ortaya çıkmasında mesen sınıfı etkili olmuştur? Hangi cümlede deyim yoktur? Halkı işgallere karşı protesto etmeye çağıran ilk belge hangisidir? Mustafa Kemalin Çanakkale Savaşlarındaki başarıları dönemin gazetelerinde yeralmıştır.Bu durumun, aşağıdakilerden hangisi üzerinde etkili olduğu söylenebilir? Aşağıdakilerden hangisi doğru bir sorun çözme yöntemlerinden biri değildir? ​Ses dalgalarının ortamda yüzeye çarparak enerjisini azalmasına ve ilerleyememesine sesin ..................................... denir.Cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? "72-67-62-A-52" Sayı örüntüsünde A harfi yerine hangi sayı yazılmalıdır? Aksine bir işaret yoksa, eğimsiz iki yönlü dar yolda, otomobil ile minibüsün karşılaşmasıhâlinde, hangisi diğerine yol vermelidir? Aşağıdakilerden hangisinin musikinin gelişmesinde etkili olduğu söylenemez? Aracın kullanma kılavuzuna göre belli kilometre sonunda aşağıdakilerden hangisideğiştirilmelidir? Anne, baba ve kardeşlerden oluşan en küçük toplumsal birim aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir