S:1

Aşağıdakilerden hangisi çocuk olarak sahip olduğumuz haklardan biridir?

Aşağıdakilerden hangisi çocuk olarak sahip olduğumuz haklardan biridir? sorunun cevabı "Oyun oynama hakkı  " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Süngere dokunduğumuzda onun yumuşak olduğunu hangi duyu organımızla anlarız? İllerde kar yağışı nedeniyle okulları tatil etmeyetkisi, aşağıdaki yönetim birimlerinden hangisineaittir? Aşağıdakilerden hangisi Dünyanın yuvarlak olduğunu söyleyen ilk bilim adamıdır? Alınan yolun geçen zamana oranı ............., yerdeğiştirmenin geçen zamana oranı ........... dir. Cümlesinin fizik bilimi açısından doğru bir ifade olması için, boş bırakılan yere sırasıyla aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? 3540 sayısı ile 1280 sayısının toplama işleminin gerçek sonucu ile tahmini sonucu arasındaki fark kaçtır? Aşağıdakilerden hangisi yarı saydam bir maddedir? Aşağıdaki olayların hangisinde kuvvet söz konusu değildir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde pişmanlık söz konusudur? Aşağıdaki tümcelerin hangisinde duygusal bir ifade vardır? I. Halifeliğin kaldırılması. II. Aşar vergisinin kaldırılması. III. Çiftçiye ucuz kredi verilmesi VI. Demir yollarının yapılması Yukarıdakilerden hangisi ekonomik alanda yapılan yeniliklerden birisi değildir? Trende 257 yolcu vardır.Birinci istasyonda 78 yolcu indi 67 yolcu bindi.İkinci istasyonda 165 yolcu indi 96 yolcu bindi.Trende kaç yolcu kalmıştır? Aşağıdakilerden hangisi İslam dininin teşvik ettiği davranışlardan biridir? Kurtuluş savaşı hangi tarihde olmuştur? Osmanlı Devletinde Tımar sahipleri ..................... adı verilen asker beslerdi. Yukarıdaki cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Bu âsî ümmete senden inâyet yâ Resûlullah Gerek dünyâda ukbâda şefâat yâ ResûlullahBu beyitte şiirsellik aşağıdaki sanatlardan hangisiyle sağlanmıştır? Dini anlayış ve yorum farklılıklarından dolayı ortaya çıkan oluşumlar aşağıdakilerden hangisinde doğru verilmiştir? Ayetel-Kürsi için aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Gördün mü, o hesap ve ceza gününü yalanlayanı!İşte o, yetimi itip kakan, yoksula yedirmeyiözendirmeyen kimsedir. Yazıklar olsun o namazkılanlara ki, onlar namazlarını ciddiye almazlar.Onlar (namazlarıyla) gösteriş yaparlar. Ufacık biryardıma bile engel olurlar.Meali verilen ayetler hangi sureye aittir? Aşağıda kim var cümlesinin sonuna hangi noktalama işareti konulmalıdır? Demir yolu taşıtlarının yolcu ve yük indirip bindirdiği yere ne denir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir