S:1

Aşağıdakilerden hangisi, güvenli oyun yerlerinden biri değildir?

Aşağıdakilerden hangisi, güvenli oyun yerlerinden biri değildir? sorunun cevabı "Yaya kaldırımları  " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bir nöronda,I. Uyartının şiddetiII. Uyartının frekansıIII. Uyartının süresiverilen özelliklerden hangileri implus sayısının artmasını etkiler? 70 litre meyve suyu 250 ml lik şişelere dolduruluyor. Kaç şişe kullanılır? Sözcükleri anlam yönüyle inceleyen bilim dalına ne ad verilir? Şehir içinde çalışan otobüslere, yolcuların inip-bindiği yer aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki hayvanlardan hangisi farklı yerde yaşar? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi diğerlerinden farklıdır? Güneş sisteminde yer alan ikinci büyük gezegen, en büyük uydusuna Titan adı verilir. Halkalı Gezegen olarak bilinir.Özellikleri verilen gezegen aşağıdakilerden hangisidir? Türk edebiyatında ilk makale aşağıdaki gazetelerden hangisinde yayımlanmıştır? Göz uyumu, aşağıdaki yapılardan hangi ikisinde meydana gelen değişimler sonucunda gerçekleşir? Okulumuzdaki kız öğrencilerin sayısının 1/9 i 94 öğrencidir. Okulumuzdaki kız öğrenci sayısı kaçtır? Holger-Nielsen (sırttan bastırma, dirsekten kaldırma) metodu ile suni solunum uygulamasında sırttan basınç yapılması kazazedede aşağıdakilerden hangisini sağlar? TBMM kaç tarihinde açılmıştır? Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Aşağıda verilen sayılardan hangisi en büyüktür? Haftada 150 Kr para biriktiren bir öğrenci bir ayda kaç TL para biriktirir? Aşağıda verilen biyom tiplerinden hangisi ülkemiz sınırları içinde yoktur? Ben ve benim ablam kitap okumayı çok severiz. cümlesinde hangi sözcük gereksiz olarak kullanılmıştır? 2·10+7·1+5·0,1+3·0,01+4·0,001 = ?Çözümlenmiş hali yukarıda verilen ondalık gösterim aşağıdakilerden hangisidir? Ayşe : Müminler, birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücut gibidir. Vücudun herhangi bir organı rahatsız olunca diğer or- ganları da bu yüzden rahatsız olur. (Hadis-i şerif)Ayşe nin söylediği hadisten aşağıdakilerden hangisi çıkarılamaz? Aşağıdakilerden hangisi coğrafi yönlerin sağladığı yarardır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir