Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Bir işe başlamadan önce güvenilir, bilgi ve tecrübe sahibi kimselere danışmak, onlarla görüş alışverişinde bulunmak anlamına gelen kavram aşağıdakilerden hangisidir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Bir işe başlamadan önce güvenilir, bilgi ve tecrübe sahibi kimselere danışmak, onlarla görüş alışverişinde bulunmak anlamına gelen kavram aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "İstişare" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Kasedeki 0,12 litre komposto 10 ml yemek kaşığı ile kaç seferde bitirilebilir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde eşsesli sözcük kullanılmamıştır? Aşağıdaki cümlelerden doğru olanların başına (D), yanlış olanların başına (Y) yazınız.(…..)  İsteklerimiz ihtiyaçlarımızdan önce gelir. (…..)  Son kullanma tarihi geçmiş ürünler insan sağlığını olumsuz etkiler.(…..)  Miladi takvimin başlangıcı Hz. İsa'nın doğumudur.(…..)   Önceleri öküzlerle sürülen tarlalar, günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle traktörlerle yapılmaktadır(….)  Müzik seti, fotoğraf makinesi, tablet gibi eşyalar temel ihtiyaçlarımızdandır. Çizgi filmlerde çalışan seslendirme sanatçılarının işi, ekibin öteki elemanlarının yaptıkları işler kadar yaratıcılık ister. Homurdanmaktan tutun, kahkaha atmaya kadar pek çok farklı sesi çıkarmanın yanında, seslendirilen kahramanın kişiliğine uygun ses tonu da önem taşır.Bu parçada vurgulanmak istenen düşünce aşağıdakilerden hangisidir? Sınıfımız öğrencilerinden Beyza 205 sayfa, Zeynep 188 sayfa, Ahmet 102 sayfa, Tuna ise 97 sayfa kitap okumuştur. Buna göre en çok okuyandan en az okuyana sıralama yapınız.   Aşağıdakilerden hangisi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun temel ilkeleri arasında yer almaz? Aşağıdakilerden hangisi motorun soğutma sisteminde yapılması gerekenkontrollerdendir? Bir takım elbise maliyet fiyatı üzerinden %30 kârla satılırken, bu satış fiyatı üzerinden %20 indirim yapılıyor.Takım elbisenin indirimli fiyatı 312 lira olduğuna göre maliyet fiyatı kaç liradır?  Aşağıdakilerden hangisi slaytlardaki yazı ve resimlere ekleyebileceğimiz özel animasyon efektlerinden değildir? Otlakların geniş yer kapladığı yüksek düzlüklerde- - - - yapılır.Cümlede boş bırakılan yer aşağıdakilerden hangisi ile tamamlanmalıdır? Amcamla birlikte bahçemizdeki erik ağaçlarından 9 kasa erik topladık. Her kasaya 5 kilogram erik koyduk. Pazarda 25 kilogramını sattık kaç kilogram eriğimiz kaldı? 700’den küçük, en büyük doğal sayı kaçtır?