S:1

We - - - - steak and cheese yesterday night.

We - - - - steak and cheese yesterday night. sorunun cevabı "ate" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Bir otobüste 6 yolcu vardı. Durakta 6 yolcu daha bindi. Otobüste kaç yolcu oldu? Aşağıda verilen ifadelerden hangisi yağmur ormanlarında canlı çeşitliliğini etkileyen çevre faktörlerinden değildir? Turizm Haftası ne zaman kutlanır? 317 < A < 332 < B < 346A ve B doğal sayıdır.Buna göre A+B işleminin en büyük değeri kaç olur? "TÜRKÇE" kelimesini 76 defa yazarsak kaç harf yazmış oluruz? It is on your face and between your eyes. It has got two small holes. It is your - - - -. Bilgisayarın Dış Donanımları Hangileridir? Hangisinde büyük harflerin kullanımıyla ilgili yazım yanlışı yapılmıştır? İslama göre insanın öldükten sonrada sevaplarının devam etmesini sağlayan eserleri yapması veya yapılmasına katkıda bulunmasına ne denir? Çevre kirliliğini önlemek için aşağıdakilerden hangisini yapmak doğru değildir? Aşağıdakilerden hangisi İletişimin Yapıcı Engellerinden kabul edilmez? İçinde yer aldığımız, sevgi ve saygı tattığımız ilk kurum nedir? 77 . 83 - 77 . 3 =?İşleminin sonucu aşağıdakilerden hangisinin sonucuna eşittir? Gönlünü Şirinin aşkı sarınca Yol almış hayatın ufuklarınca, O hızla dağları Ferhat yarıncaBaşlamış akmağa çoban çeşmesiBu dörtlükte aşağıdaki söz sanatlarından hangisi yoktur? Apartmanımızdaki 72 pencerenin 4/6' sı silindi. Silinmeyen kaç pencere kalmıştır? 3,6,6,2,2,3,3,6,2,3Yukarıda verilen sayı dizisinin tepe değeri ile ortancasının toplamı kaçtır? İnsanın yaşamına en büyük değeri kazandıran, her şeyden önce gelen kavram, sağlıktır. Ruh ve beden sağlığı yerinde olmayan insanların yaşamdan tat almaları, var olmanın güzelliklerini yaşamaları çok zordur. Sultan Süleyman bile, Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi derken yaşamda en büyük mutluluğun sağlık olduğunu vurgulamıştır.Bu anlatımın asıl amacı aşağıdakilerden hangisidir? Dört yüz beş bin yüz dört sayısının rakamla yazılışı hangisidir? I. Dünya Savaşı sonunda çeşitli antlaşmalar imzalanmıştır.Fakat bir süre sonra devletlerin hızla II. Dünya Savaşına doğru gittikleri görülmüştür. Bu durum aşağıdakilerden hangisinin kanıtıdır? Aşağıdakilerden hangisi türetilmiş bir büyüklüktür? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir