S:1

Waiter : What would you like to drink?
Customer : -.

Waiter : What would you like to drink?Customer : -. sorunun cevabı "Just coffee, please" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
(+18) : (–3) + (–4) =? işleminin sonucu aşağıdakilerden hangisidir? 72 sayfalık kitabın 12 sayfasını okudum. Kitabın kalanını 5 günde bitirebilmem için günde yaklaşık kaç sayfa okumalıyım? Azim ve kararlılıkla yapılan çalışmalar insanı her zaman mutluluğa ulaştırır.Bu cümlede vurgulanan öge aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi yemeklerden önce ve sonra mutlaka yapılmalıdır? Aşağıdaki kanunlardan hangisi ile boşanma hakkı kadına da tanınmıştır? Hz. Muhammedin (sav.) doğum tarihi aşağıdaki seçeneklerin hangisinde doğru olarak verilmiştir? Hangi cümlede yazım yanlışı yoktur? Aşağıdakilerden hangisi sosyal ihtiyaçlarımızdan değildir? Şeker ve şekerli yiyecekler, ekmek, makarna, unlu besinler, patates, tahıllar gibi besin maddelerinde en çok hangi besin içeriği bulunur? Aşağıdakilerden hangisi olumlu davranışlardan birisi değildir? Aşağıdakilerden hangisinin bir arkadaşınızla aynı olması söz konusu olamaz? Hz. Hamza hangi savaşta şehit olmuştur? Ahirete inanan kişiden aşağıdaki davranışlardan hangisini yapması beklenir? Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır. ilkesi aşağıdakilerden hangisinde kabul edilmiştir? Aşağıdaki çocuklardan hangisi farklı bir duyu organını kullanmıştır? Aşağıdaki kelimelerden hangisi anlam yönünden diğerlerinde farklıdır? Kısa kenarının uzunluğu 9 m, uzun kenarının uzunluğu 18 m olan dikdörtgen şeklindeki bir havuzun çevresi kaç metredir? Yeliz in annesi 3 deste, babası ise 4 düzine kalem aldı. Yeliz in kaç kalemi oldu? Hangisi aydınlatma araçlarının gelişmesinin faydası değildir? Sözcük çiftlerinden hangisi anlam bakımından diğerlerinden farklıdır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir