S:1

Maria is very lazy. She - - - - studies.

Maria is very lazy. She - - - - studies. sorunun cevabı "never" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Çok güreş tutan kuvvetli pehlivan asıl pehlivan değildir. Asıl pehlivan, öfkelendiğinde, öfkesine hakim olandır. Burdan nasıl bir sonuç çıkarabiliriz Cahilin dostluğundan âlimin düşmanlığı yeğdir.Bu cümledeki altı çizili kelimeler arasındaki anlam ilişkisi aşağıdakilerden hangisidir? İnsanda erkek üreme sisteminde gerçekleşen olaylardan bazıları şu şekildedir;I. Spermlerin oluştuğu yerdir.II. Spermlerin taşındığı kanaldır.III. Spermlerin depo edildiği yerdir.Buna göre bu olayların gerçekleştiği erkek üreme sistemine ait yapılar aşağıdakilerden hangisinde verilmiştir? E – Devlet sitesinin adresi aşağıdakilerden hangidir? TEMA ile ilgili aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki deneylerin hangisinin yapılış amacı erimeyi gözlemlemektir ? Aşağıdakilerden hangisi 1479 ve 4821 doğal sayılarının en yakın onluğa yuvarlanarak toplanmasının sonucudur? 5, 7, 9 rakamları ile yaza bileceğimiz en büyük ondalık kesir hangisidir ? Aşağıdakilerden hangisinde yazım yanlışı vardır? 24. 109 ifadesinin değeri aşağıdakileden hangisine eşittir? 5938 sayısını en yakın yüzlüğe yuvarladığımızda aşağıdaki seçeneklerden hangisine ulaşırız? 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ne zaman kutlanır? Türkiyenin kuzeyi ile güneyi arasında ............................................ paralel fark vardır.Boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? Aşağıdakilerden hangisi geleneklerimizden değildir? Sıra arkadaşımız bizden izinsiz olarak çantamızı karıştırıyor. Biz ona karşı hangi şekilde davranırsak en doğrusunu yapmış oluruz? I. Kader ve sevgi cesurdan yanadır.II. Kadere karşı çıkmak cahillerin işidir.III. Kendi geleceğimizi kendimiz hazırlar, sonra da kader deriz.IV. Alın yazısından kaçıp kurtulmak isteyen, ona daha uzun bir iple bağlanmış demektir.Bu cümlelerden hangileri insanın kaderi üzerinde irade sahibi olduğunu vurgulamaktadır? Aşağıdakilerden hangisi I. Balkan Savaşına katılan devletlerden biri değildir? Bakkaldan dört ekmek aldım Cümlesinde hangi kelime bir ismin özelliğini belirtilmiştir? Eskiden bilginin kaynağına ulaşmak için ansiklopediler, kütüphaneler ve kitapevleri ideal araçlardı. Bilgi ve iletişim çağı olarak adlandırılan günümüzde ise en büyük bilgi kaynağı internet olmaya başladı.Aşağıdakilerden hangisi internette doğru ve güvenilir bilgiye erişmek için dikkat edilmesi gerekenlerden değildir? Bir ülkedeki eğitilmiş insan sayısının fazlalığı o ülke için önemli bir güç kaynağıdır. Bunun başlıca sebebi aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir