S:1

Aşağıdakilerden hangisi öğretici bir metinden alınmış olamaz?

Aşağıdakilerden hangisi öğretici bir metinden alınmış olamaz? sorunun cevabı "Aşağısı baş döndürecek kadar derin bir uçurumdu. Yeni bitmiş bir kâbus gecesinden kalma korkunç rüyaları andıran parça parça sisler, birbirine karışmış camlarla kayaları örtüyordu." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Hangi cümlede de nin yazımıyla ilgili yanlışlık yapılmıştır? Aşağıdaki ayetlerin hangisinde şehitlik kavramına vurgu yapılmıştır? 9 m kaç cmdir? Gerçek, ancak Rabbindendir. Artık, sakın şüpheye düşenlerden olmayasın. (Bakara suresi 147. ayet)Bu ayette aşağıdakilerden hangisine vurgu yapılmıştır? He was in Antalya last month, ....................A) was he?B) wasnt he?C) isnt he?D) is he? Aşağıdakilerden hangisi Osmanlı devletinin kısa sürede büyümesinin nedenlerinden biri değildir? Bir tuhafiyeci 80 mendil alıyor. Bu mendillerin 5/8 satıyor. Kaç mendili kalır? Kalemin boyunu ne ile ölçeriz? Bir milletin üzerinde yaşadığı , sınırları belli olan toprak parçasına ne denir ? Aşağıdaki kelime çiftlerinden hangisi diğerlerinden farklıdır? Hücrelerdeki kromozom sayısının biyoteknolojik yöntemlerle 3n ve daha fazla olmasının sağlanmasıyla daha iri çiçekli ve meyveli bitkilerin elde edilmesi yöntemi verilenlerden hangisidir? If you spend too much time on the Internet, you can be an Internet - - - - . Aşağıda verilenlerden hangisi ulusal egemenliğin gerçekleşmesinde etkili değildir? Aşağıdakilerden hangisi bozunmaya örnektir? Aşağıdaki durumların hangisinde besmele çekilmez? Türkiye Selçuklu hükümdarı I. Kılıçarslan,İznikten sonra devlet merkezini, aşağıdaki şehirlerdenhangisine taşımak zorunda kalmıştır? Nuran 16 sayfalık kitabının 9 sayfasını okudu. Geriye okunmayan kaç sayfa kalmıştır? Aşağıdaki ayetlerden hangisinin verdiği mesaj diğerlerinden farklıdır? Aşağıdaki doğal afetlerden hangisi kar yağışına bağlı olarak oluşmaktadır? İki basamaklı en büyük tek sayı kaçtır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir