S:1

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde da/de nin yazımıyla ilgili bir yanlışlık yapılmıştır?

Aşağıdaki cümlelerin hangisinde da/de nin yazımıyla ilgili bir yanlışlık yapılmıştır? sorunun cevabı "Bazen bakışlada çok şey anlatılır." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
I. Gün içerisinde belirli vakitlerde yapılan bir ibadet çeşididir.II. Sadece yaşlı insanların yerine getirmesi gereken bir ibadettir.Yukarıda Namaz ile ilgili verilen bilgilerle ilgili hangisi söylenebilir? Aşağıdakilerden hangisi Kur'an'ı Kerimle ilgli doğru bir bilgi değildir? A = {5ten küçük doğal sayılar} veB = {3 ile 7 arasındaki doğal sayılar}tir.Buna göre A = B kümesi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Türkiyede hayvancılıkta verimin artırılması için alınması gereken önlemlerden biri değildir? 652 sayılı Millî Eğitim Bakanlığının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameye göre okul müdür yardımcısı nasıl görevlendirilir? Aşağıdakilerden hangisi ülkemizin özel konum özelliklerinden biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi ülkemizde huzur ve güvenliğimizi sağlayan kurumlardan biri değildir? T.C. Anayasasına göre seyahat hürriyeti aşağıdaki amaçlardan hangisine bağlı olarak sınırlanabilir? 25 m2 = ................... cm2 Yukarıda verilen noktalı yere aşağıdakilerden hangisi getirilmelidir? Konya'daki arkelojik kazılar sonucunda ortaya çıkarılan merkez aşağıdakilerden hangisidir? Angel :Where is your brother?Harry :He is in the bathroom because he is - - - - . 9, 4, 0, 5 rakamları birer kez kullanılarak oluşturulacak dört basamaklı en küçük ve en büyük doğal sayı hangisidir? Bir ayrıtının uzunluğu 9 cm olan küpün yüzey alanı bir ayrıtının uzunluğu 3 cm olan küpün yüzey alanının kaç katıdır? Aşağıdakilerden hangisi ibadetin kelime anlamlarından değildir? Bir kez ürün verir ekersen tohum Bir kez ağaç dikersen on kez ürün verir. Yüz kez olur bu ürün eğitirsen halkı Balık verirsen bir kez doyurursun halkı Öğretirsen balık tutmasını hep doyar karnıŞiire göre halkın eğitilmesinin amacı nedir? Kuranın geniş bir şekilde açıklanması ve yorumlanmasına ne denir? '' Bathroom '' kelimesinin Türkçe karşılığı hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Hz. Muhammed'in (s.a.v) peygamberlik yönü ile ilgili değildir? Slaytların fare ile tıklamaksızın kendiliğinden belli sürelerle ekranda kalmasını sağlayan komut hangisidir? Böyle bağlarYâr başın böyle bağlarGül açmaz bülbül ötmezYıkılsın böyle bağlarBu dizelerde görülen uyak çeşidi aşağıdakilerden hangisidir? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir