S:1

Bir insanın Kuran-ı Kerim dışındaki ilahi kitaplara inanmaması aşağıdaki sonuçlardan hangisine sebep olur?

Bir insanın Kuran-ı Kerim dışındaki ilahi kitaplara inanmaması aşağıdaki sonuçlardan hangisine sebep olur? sorunun cevabı "Dinden çıkmasına" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
Atatürk kaç yılında doğmuştur?
Powered by Commentics
Burkay ın 6 tane boya kalemi ile 6 tane kurşun kalemi vardır. Burkay ın kaç tane kalemi vardır? Hayatta, yapabildiğim sürece resimle uğraşmaya çalışacağım. Bunu da çok keyif aldığım için yapıyorum. Resim yapmak ikinci bir yaşam alanı doğuruyor bana. İnanın bu yaşam alanı gördüğüm, bildiğim her şeyden çok daha hayat dolu benim için.Bu metin aşağıdaki sorulardan hangisine ce- vap vermek amacıyla yazılmıştır? Asurlular kurdukları koloniler sayesinde Anadoluda önemli ticari faaliyetlerde bulunmuşlardır.Bu durum Anadoluda aşağıdakilerden hangisinin ortaya çıkmasında etkili olmuştur? My father - - - - his car now. Meridyen ve paralellerle ilgili aşağıdaki özelliklerden hangisi yanlıştır? Arabalar için olan trafik ışıklarında hangi renk ışık yoktur? Duygu, düşünce ve isteklerin yazı, konuşma ve görsel-işitsel araçlarla iletilmesine ne denir? Dikkat ediniz, sizin kadınlar üze-rinde, kadınlarında sizin üzeriniz-de hakları vardır.... Bu hadiste vurgulanan konu aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde kişi zamiri vardır? 120 sayısının %0,5 i kaçtır? Aşağıdaki eser – yazar eşleştirmelerinden hangisi yanlıştır? Allahta var olan ama insanda olmayan özellik hangisidir? Ulusların en eski dönemlerinde yer alan ve toplumların üzerinde derin izler bırakan, tarihsel toplumsal olayları anlatan yazılara ne ad verilir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde soğuk kelimesi farklı bir anlamda kullanılmıştır? Nurhak Dağı hangi bölgemizdedir? Aşağıdaki fabl-masal karşılaştırmalarından hangisi yanlıştır? Aşağıdakilerden hangisi ramazan ayına özgü ibadetlerden biridir? Aşağıdakilerden hangileri geleneksel çocuk oyunlarında kullanılan oyuncak ya da malzemelerden biri değildir? Aşağıdaki namazların hangisinde rükû ve secde yapılmaz? Kültürel özelliklerle ilgili ifadelerden hangisi yanlıştır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir