S:1

Mary :I want to lose weight. What should I do, sir?
Doctor :Firstly, you should eat healthy foods. Do you eat junk food?
Mary :Yes, sometimes.
Doctor :- - - -

Mary :I want to lose weight. What should I do, sir?Doctor :Firstly, you should eat healthy foods. Do you eat junk food?Mary :Yes, sometimes.Doctor :- - - - sorunun cevabı "You shouldn’t eat much." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
-Sorubak- sözcüğünün son harfi
Powered by Commentics
Ahmet, buzdolabından aldığı soğuk suyu rahat içemiyor. İçine biraz sıcak su ekliyor.Bunun sonucu olarak aşağıdakilerden hangisi gerçekleşmiştir? Aşağıdaki kelimelerden hangisinin tek başına anlamı yoktur ? Aşağıda verilenlerden hangisi canlılar için ortak olan özelliklerden değildir? Bir fabrika birinci ay 227, ikinci ay 518, üçüncü ay 929 adet telefon üretmiştir. Bu fabrika üçüncü ayın sonunda toplam kaç adet telefon üretmiş olur? Gareth : When does your brother get out of bed?Bill : Generally at quarter to nine.Altı çizili ifadenin yerine hangisi yazılabilir? Aşağıdaki cümlelerden hangisine ünlem işareti konmalıdır? Oruç .............................ile başalar. Boşluğa ne gelmelidir? Aşağıdaki felsefi akımlardan hangisinin sözcük anlamı yanlış verilmiştir? 81 - 59 işleminin sonucu aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi sohbet türünde eser vermiş sanatçılarımızdan biridir? Aşağıdakilerden hangisi, Kök Türk Devletine son veren Türk topluluklarından biri değildir? Shila : - - - - ?Zeynep : I am sorry but I cant because I have an important meeting. Gözlerim yollarda, yolum uzakta Sen gül sularıyla yunmuş, kucaktaBen yapayalnızım buz kesmiş sokakta Bazen gurbette bazen sıladaBu dizelerle ilgili aşağıdakilerden hangisi söylenemez? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde öznel bir yargı vardır? The children have - - - - their homework. Gök Tanrı tarafından kağana devleti yönetmesi için verildiğine inanılan güce ne ad verilir? Aşağıdaki sözcüklerden hangisi küçük ünlü uyumuna uymaz? Osmanlı toprak yönetiminde uygulanan tımar sisteminde tımarlı sipahiler, bölgelerinde huzur ve güveni sağlayarak jandarma görevini üstleniyorlardı. Böylece devlet otoritesi, ülkenin en uç noktalarına kadar ulaşıyordu.Yukarıda verilen bilgide tımar sisteminin hangi alanda rol oynadığı belirtilmiştir? I. Yakıt olarak odun ve kömür yerine doğal gaz kullanmakII. Elektrik enerjisi üretiminde rüzgâr ve dalga gücünden yararlanmakIII. Kimyasal ve zehirli maddelerin toprağa karışmasını önlemekYukarıdakilerden hangileri çevre kirliliğini önlemeye yönelik önlemlerdendir? Aşağıdaki atasözlerinden hangisi, anlamca Üzüm üzüme baka baka kararır. atasözüne yakın anlamdadır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir