S:1

Excel programı hangi amaçla kullanılır?

Excel programı hangi amaçla kullanılır? sorunun cevabı "Hesaplama, grafik ve tablo yapmaya yarar." dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
İki basamaklı en küçük doğal sayı hangisidir?
Powered by Commentics
three hundred and forty-seven sayısının rakamla doğru yazıldığı seçeneği işaretleyiniz. Aşağıdaki cümlelerin hangisinde neden-sonuç ilişkisi yoktur? Hudeybiye Antlaşması sonrasında hangi sure nazil olmuştur? Sartrea göre insan, kendinden önce gelen ve onu belirleyen bir öze sahip değildir. İnsan önce var olmuş sonra kendi özünü oluşturmuştur. Buna göre Sartreın düşüncesi aşağıdaki yargılardan hangisini desteklemez? İllerimizle tarihî ve turistik yerlerimiz eşleştirilmiştir. Hangi eşleştirme yanlıştır? The hotel I stayed last night was a five-star hotel; - - - - , there was no hot water in the bathroom. Aşağıdakilerden hangisi gazete çevresinde gelişen metinlerden değildir? "Önemsiz, küçük bir şeyi büyütüp mesele çıkarmak" anlamında kullanılan deyim aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi, nesep tarzında yazılan kitapların konusunu oluşturur? Küçük kardeşim Sevim benden 3 yıl sonra dünyaya gelmiş. Ben Sevimden kaç ay önce dünyaya geldim? MEB Öğretmen Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğine göre aday öğretmenlerin performans değerlendirmeleri, adaylık dönemindeki eğitimleri ile yazılı ve sözlü sınavlarına ilişkin iş ve işlemler aşağıdakilerden hangisinin koordinesinde yürütülür? Varlığı meydana getiren `ruh´ ve `madde´ olmak üzere iki töz olduğunu savunan Rene Descartes´e göre, `ruhun´ fonksiyonu hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi İslam öncesi Yahudilerin yoğun olarak yaşadığı yerlerden biri değildir? Kurtuluş Savaşı ne zaman başladı? Hareket eden bir varlık,I- YavaşlayabilirII- HızlanabilirIII-Yön değiştirebilirYukarıdaki ifadelerden hangileri doğrudur? Bir bölme işleminde bölen 7, bölüm 12 ve kalan 4tür.Bu bölme işleminde bölünen sayı kaçtır? Balıkçıoğlu: Haklısın, benim de hoşuma gitti bu şehir, kalalım. Ama odanın kirasını eşit ödeme, ev işlerini sırayla yapma kuralını kabul edersen? demiş. Metne göre Balıkçıoğlu ile ilgili ne söylenebilir? Osmanlı devleti kaç yılında kurulmuştur? Altın elementinin sembolü aşağıdakilerden hangisidir? 60 L + 450 mL + 550 mL = ? işleminin sonucu kaç litredir ? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir