Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
Sayı doğrusunda m ve n tam sayılarının arasındaki uzaklık 6 birim olduğuna göre bu sayılar aşağıdakilerden hangisi olabilir?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
Sayı doğrusunda m ve n tam sayılarının arasındaki uzaklık 6 birim olduğuna göre bu sayılar aşağıdakilerden hangisi olabilir? sorunun cevabı "m =- 9 ve n =- 3" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

-Hiçbir şey yoktur.- Bir şey olsa bile onu bilemezdik.- O şeyi bilsek bile, başkalarına aktarmazdık.Yukarıdaki ifadelerin sahibi olan Gorgias hangi soruya cevap vermiştir? Aşağıdakilerin hangisinde belirtili nesne vardır?  Ozan, Ali‘ den 2 karış uzundur. Ozan‘ ın boyu 14 karış olduğuna göre Ali‘ nin boyu kaç karıştır? Fiziki haritalarda gösterilen yeşil ve kahverengi renkler aşağıdakilerden hangisini gösterir? Deprem anında bulunduğumuz yere göre önlem almamız gerekmektedir. Aşağıdaki seçeneklerin hangisinde deprem anında yapılması gereken doğru bir uygulama verilmiştir? “şarkı söylemek” kelimesinin İngilizce karşılığı hangisidir? 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 rakamları birer kez kullanılarak yazılabilen dört basamaklı en küçük ve en büyük doğal sayının toplamı kaçtır? Aşağıdaki yazı türlerinden hangisi sanatsal metinler arasında yer almaz? Mustafa Kemal Atatürk’ün;I. Ne mutlu Türk’üm diyene!II. Mensup olduğumuz millet için elbirliği ile çalışalım, çalışmaların en büyüğü budur.III. Türk Milletinin temeli kültürdür.sözlerinden hangilerinin ‘‘Milliyetçilik’’ ilkesiyle ilgili olduğu söylenebilir? Cindy : - - - -?Kevin : I am sixteen years old. Sevr Antlaşmasına göre Anadolu’yu aralarında paylaşan İtilaf Devletlerinden hangisi 2. İnönü Savaşından sonra işgal ettiği yerleri boşaltma kararı almıştır?   Aşağıdakilerden hangisi geleneklerimizden değildir?