S:1

Bircan : - - - - ?
John : I do it everyday because of my job.

Bircan : - - - - ?John : I do it everyday because of my job. sorunun cevabı "How often do you check your emails" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerin hangisi anlatmaya bağlı metin türlerindendir? Aşağıdaki maddelerden hangisinin gölgesi daha koyu olur? Aşağıdakilerden hangisi temel ihtiyaçlarımızdan biridir? Doğal kaynakların azalması, dünya nüfusunun artması, geri dönüşümü zorunlu hâle getirmektedir. Plastik ambalaj atıklarının geri kazanılması sonucu petrolden tasarruf sağlanabilmektedir.Verilen bilgide geri dönüşümle ilgili olarak anlatılmak istenen aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki yazı türlerinden hangisi düşünceye dayalıdır? İki çuvaldan birinde 30 kg un diğerinde 40 kg toz şeker vardır. Çuvaldaki un ve şeker aynı büyüklükte poşetlere hiç artmayacak ve birbirine karışmayacak şekilde konulacaktır. Bu iş için kullanılacak poşetler kaçar kilogramlık olabilir? İlk Çağda Anadolu başta olmak üzere dünya medeniyetini en çok etkileyen Mezopotamya uygarlığı aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde cümle vurgusu dolaylı tümleç üzerindedir? Sınırları belirli bir alan içerisinde yaşayan insan sayısına ne ad verilir? Aşağıdaki deyimlerin hangisinde ses düşmesi görülen bir sözcük yoktur? Aşağıda verilen maddelerden hangisi temizlik ürünlerinde kullanılmaktadır? Aşağıdakilerden hangisi ihtiyaçlar sıralamasında diğerlerinden sonra gelmelidir. Aşağıdakilerden hangisi mıknatısların kullanım alanlarından birisi değildir? Aşağıdaki hadislerden hangisi çalışmanın gerekliliğini ifade etmektedir? Tanım: Canlıların nesillerini devam ettirebilmesi için kendilerine benzer yapılar oluşturmasına üreme denir.Bilgi: Bazı hücrelerin görevleri de canlıların üremesini sağlamaktır.Verilenlere göre hangileri canlılarda üremeyi gerçekleştiren hücrelerdir? Aşağıdakilerden hangisi bir cebirsel ifade değildir? Her şeye burnunu sokmak deyiminin anlamı aşağıdakilerden hangisidir? Basamak değerleri toplamı 65 olan doğal sayı aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Kitle İletişim Araçlarının özelliklerinden biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi, Atatürkün iletişime önem verdiğini kanıtlayan bir uygulamadır? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir