S:1

Ekvatorun 4440 km. kuzeyinde yer alan Bursa şehrinin yerel saati Başlangıç meridyeninden 116 dk. ileridir.

Buna göre, Bursa şehrinin paralel ve meridyen de- ğerleri aşağıdakilerden hangisidir?

Ekvatorun 4440 km. kuzeyinde yer alan Bursa şehrinin yerel saati Başlangıç meridyeninden 116 dk. ileridir.Buna göre, Bursa şehrinin paralel ve meridyen de- ğerleri aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "40° Kuzey - 29° Doğu" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın!

* Zorunlu
2000
kale sözcüğünün 4. harfi nedir?
Powered by Commentics
Kesmek kelimesi aşağıdaki cümlelerin hangisinde diğerlerinden farklı bir anlamda kullanılmıştır? Aşağıdakilerin hangisinde bir yazım yanlışı vardır? Aşağıdakilerden hangisi Millî Eğitim Bakanlığının görevlerinden biri değildir? Enlemin etkisine bağlı olarak Ekvatordan kutuplara doğru gidildikçe denizlerin tuzluluk oranı azalır. Buna göre aşağıdaki denizlerden hangisinin tuzluluk oranı daha fazladı? p & (q/ r)l/ 0 olduğuna göre aşağıdakilerden hangisinin doğruluk değeri 1dir? Yurdumun sözcüğünde görülen ses olayı, aşağıdaki altı çizili sözcüklerin hangisinde vardır? Hangisi hem hece hem de kelimedir? Aşağıdakilerden hangisi daha hafiftir? Canlılar birinci derecede enerji verici olarak genellikle aşağıdakilerden hangisini kullanır? İslam tarihinde ilk eğitim kurumu aşağıdakilerden hangisidir? I. Okçuluk II. Cirit III. GüreşYukarıdaki spor dallarından hangileri ata sporlarımızdandır? • Evrensel anlamına gelir.• Havari Petrus tarafından kurulduğu kabul edilir.• Papanın yanılmaz olduğuna inanılır.Hakkında bilgi verilen kilise aşağıdakilerden hangisidir? Motosiklet, flaşörleri yanık olarak uzun bir süre park hâlinde bırakılırsa aşağıdakilerden hangisinin olması beklenir? Başkasının haklarını kısıtlamadan istediğimiz her şeyi yapabilmedir.Yukarıda tanımı verilen kavram hangisi hangisidir? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde karşıt anlamlı sözcükler bir arada kullanılmıştır? A öğrencisi 14 gram Azot gazı ile 3 gram Hidrojen gazını tepkimeye sokarak 17 gram Amonyak gazı oluşturması deneyinde,I. Kütlenin korunumuII. Sabit oranlarIII. Katlı oranlarhangi kanunlara uymaktadır? Hangi sözcüğün yazımı doğrudur? Geçmişlerimizi anarken aşağıdakilerden hangisinin yapılması uygun olmaz? Saat dokuz on bir Cümlesinin İngilizcesi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki maddelerden hangisi suya atılınca kolaylıkla çözünür ? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir