S:1

Bir kazanın/ilçenin başka bir ile /vilayete bağlanmasında ve merkezinin belirtilmesinde ilgili ................................................mütalaaları alınır.
Yukarıda boşluğu gelecek uygun bilgi aşağıdakilerden hangisidir?

Bir kazanın/ilçenin başka bir ile /vilayete bağlanmasında ve merkezinin belirtilmesinde ilgili ................................................mütalaaları alınır.Yukarıda boşluğu gelecek uygun bilgi aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "Vilayetler idare heyetleriyle umumi meclisleri" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdaki cümlelerin hangisinde amaç-sonuç ilişkisi vardır? "57 639" doğal sayısı için hangi açıklama yanlış olur? Aşağıdakilerden hangisi yazı dili için söylenemez? Kaçkar Dağı hangi bölgemizdedir? 1:2.000.000 Yukarıda verilen ölçeğin, aşağıda verilen özeliklerinden hangisi doğrudur? I. Dinamik Alçak BasınçII. Termik Yüksek BasınçIII. Dinamik Yüksek basınçYukarıda verilen basınç merkezlerinden hangileri Dünyanın günlük hareketine bağlı olarak oluşmuştur? Peygamberimiz açıktan ilk tebliği nereden yapmıştır? Öğretmen olarak gittiğim köylerde düzenlediğim şiir dinletileri, tiyatro gösterileri ve öğrencilere okuduğum kitaplarla onların zihin dünyalarında farklı iklimler oluşturmaya çalıştım.Bu cümleye altı çizili kelime grubunun kattığı anlam aşağıdakilerden hangisi olamaz? Ayetel-Kürsi ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır? Taş işçiliğinde ileriydiler. Van Tuşpa merkez olmak üzere kuruldular. Hangi mediniyetten söz edilmektedir? Yayaların geçmesi için yolun üzerinde çizgilerle belirlenmiş alanlara ne denir? Demir tozu ve kükürt karışımını ayırt etmek için aşağıdaki yöntemlerden hangisi kullanılmalıdır? Aşağıdakilerden hangisi Türkiye Selçuklu Devleti dönemindeki gelişmelerden biri değildir? Aşağıdaki maddelerden hangisi hem opak hem berk, hem de kokusuzdur? Salih futbol oynarken topa hızla vurmuştur.Salih topa nasıl bir kuvvet uygulamaktadır? 68957 doğal sayısının 10 ile bölümünden kalan a, 5' e bölümünden kalan b ise a + b kaçtır? Peygamberimiz, saçı ve sakalı dağınık şekilde yanına gelen bir adamdan, saçını ve sakalını düzelterek gelmesini istedi ve Herhangi birinizin saçı başı dağınık bir halde gelmesindenböyle gelmesi daha iyi değil mi? buyurdu.Bu olay Peygamberimizin aşa-ğıdakilerden hangisine önem verdiğini göstermektedir? Zebur aşağıdaki peygamberlerden hangisine gönderilmiştir? Ekim, çiçeklerini sulamak için haftada 3 sürahi su kullanıyor. Bir sürahi 7 litre su almaktadır. Çiçekleri sulamak için Ekim, 4 haftada kaç litre su kullanır? İnsanlar trafikte, hangi kavram ile adlandırılırlar? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir