Sorubak Test Çöz

Test Çöz, öğrendiklerini pekiştir, sınavda yüksek puan alın!
S:1
1. Sabah sporu yapmaktadır.
2.Üzüntülü veya neşeli olduğunda sigara içmektedir.
3.Yemekten önce ellerini yıkamaktadır.
Yukarıda Ramazanın babasının yaptığı bazı davranışlar verilmiştir. Ramazan bu davranışlardan hangilerini kendine örnek almamalıdır?

Bu testle ilgili görüşlerini bizimle paylaşır mısın?

* Zorunlu
2000
1. Sabah sporu yapmaktadır.2.Üzüntülü veya neşeli olduğunda sigara içmektedir.3.Yemekten önce ellerini yıkamaktadır.Yukarıda Ramazanın babasının yaptığı bazı davranışlar verilmiştir. Ramazan bu davranışlardan hangilerini kendine örnek almamalıdır? sorunun cevabı "Yalnız 2" dır. Bu cevap ile ilgili tereddüdünüz varsa lütfen bize yukarıda yer alan formdan bildiriniz. Gerekli kontroller yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır.

Son Eklenen Testler

Toplumu oluşturan insanların her birine ne denir? Aşağıdakilerden hangisi Bilişim Suçlarına karşı alınabilecek önlemlerden biri değildir? Mustafa Kemal çocukluk yıllarında kargalarla başı belada olan dayısına: "... Siz gidin çiftlikteki işlerinizi yoluna koyun ben kardeşim Makbule ile gelip tarlada beklerim. Kargaların tarlanızdan bir tek tohum yemelerine izin vermeyeceğim." demişti.Bu bilgilere dayanarak Mustafa Kemal için aşağıdakilerden hangisi söylenebilir?A) Kargaları tarladan kovamadığıB) Cesaretli olduğu ve kendine güvendiğiC) Dayısından görevi almak istemediğiD) Tarladaki kargalardan çok korktuğu Aşağıdaki kelime eşleştirmelerinden hangisi farklı bir eşleştirmedir? Aşağıdaki maddelerden hangisi mıknatıstan etkilenir? Aşağıdaki soru örneklerinden hangisi, öğrencilerin üst düzey zihinsel becerilerini ölçmeye yöneliktir? Aşağıdaki Türk devletlerinden hangisinin, Anadolu’nun Türkleşmesin doğrudan katkısı olmuştur?  Emirhan 9 yaşında, kardeşi Mehmet 7 yaşındadır. İki kardeşin yaşlarının toplamı kaçtır? Kast sistemi gibi kapalı, değişmeye dirençli tabakalaşma sistemlerinde birey hangi kastta doğmuş ise o kastın içinde yaşamını sürdürmek zorundadır. Oysa açık sınıf tabakalaşma sisteminin olduğu toplumlarda bireyin ailesi hangi konumda ve tabakada olursa olsun, birey kendi çabasıyla sistemin her tabakasında yer alabiir.Bu parçaya göre açık sınıf tabakalaşma sistemini, kapalı tabakalaşma sisteminden ayıran özellik aşağıdakilerden hangisidir? 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre, aşağıdakilerden hangisi devlet Memurunun derece yükselmesi yapabilmesi için gerekli şartlarından birisi değildir? Aşağıdakilerden hangisi felsefe ve dinin ortak yönüdür? İhram, Vakfe ve Tavaf kavramları aşağıdaki ibadetlerden hangisi ile ilgilidir?