S:1

12 sayısının İngilizce yazılışı aşağıdakilerden hangisidir?

12 sayısının İngilizce yazılışı aşağıdakilerden hangisidir? sorunun cevabı "twelve                          " dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdaki özelliklerden hangisinin arkadaşlarda olması beklenmez? Nasreddin Hoca bir gün Timuru ziyarete karar verir. Giderken yanına hediye olarak bir sepet ayva alır. Fakat hoca yolda ayva yerine incirin daha iyi hediye olacağına karar verir ve dönüp ayvaları boşaltır onların yerine sepete incir doldurur. Padi- şah Timur 'a hocanın kendisine hediye getirdiği ve huzura kabul edilmesini istediği bildirilir. Hoca huzura alınır. Hediye olarak çok değerli eşyalar bekleyen padişah incirleri görünce çok kızar ve incirleri tek tek hocanın kafasına vurur. Fakat hoca acıdan bağıracağına Allaha şükreder. Şaşıran Padişah sebebini sorar, Hoca :-Padişahım ya ayvaları getirseydim halim ne olurdu der...Timur hocadan nasıl hediyeler bekliyormuş? I- Yeme içme gibi insanlarda olan özellikleri yoktur.II- Nurdan yaratılmışlardır.III- Gözle görülmezler.Yukarıdaki özellikleri verilen varlık aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdaki doğal sayıların büyükten küçüğe doğru sıralanışı hangi seçenekte doğru verilmiştir? 452 , 465 , 315 , 485 , 338 Gizem Hanımın yaptığı kek 50 dakikada pişiyor. Gizem Hanım kekini 17.50 de fırına koyduğuna göre kek piştiğinde saat kaç olur? Aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? Aşağıdaki cümlelerin hangisinde yazım yanlışı yapılmıştır? Aşağıdakilerden hangisi maddi temizlik kapsamında değerlendirilir? Bir kütüphaneyi 2020 yılında 3000 kişi gelmiştir. 2021 yılında ziyaretçi sayısında %5 azalma olmuştur. Buna göre 2021 yılında kütüphaneye kaç kişi gelmiştir? Ekonomisi önceleri ziraat ve hayvancılığa dayanan Antalya ili günümüzde ülkemizde nüfusu hızlı artan ve ekonomisi büyüyen merkezlerimizin başında gelmektedir.Bu durumun en önemli sebebi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıda verilen organizmalardan hangisi kemoototrof canlılara örnek verilmez? Aşağıdakilerden hangisi ülkemizde nesli tükenmiş canlılardan biridir? Orta Asyada Türklere ait en eski kültür merkezi aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi adreste bulunmaz ? Toprağı erozyondan korumanın en etkili yolu, aşağıdakilerden hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi Servetifünun şairlerini Tanzimat şairlerinden ayıran özellikler arasında yer almaz? İlk yardımın amacı aşağıdakilerden hangisidir? Hz. Peygamberimizin (s.a.v.) en yakın arkadaşı ve Sıddık lakabı olan kimdir? Aşağıda altı çizili zamirlerden hangisi diğerlerinden farklıdır ? A: Would you like some coke? B: No, thanks. - - - - coke. Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir