S:1

Elektrikle çalışan aletlerde, elektrik enerjisi aşağıdakilerden hangisine dönüştürülemez?

Elektrikle çalışan aletlerde, elektrik enerjisi aşağıdakilerden hangisine dönüştürülemez? sorunun cevabı "insan gücüne" dır. Bu cevap ile ilgili tereddütünüz varsa veya daha iyi bir cevabınız varsa bize aşağıda yer alan formdan yazabilirsiniz. Bir soru sorabilir veya sorulan bir soruya sizde cevap verebilirsiniz.
Aşağıdakilerden hangisi pille çalışır? İnternet aracılığı ile yapılan haberleşmede aşağıdaki hangi adres kullanılır? Yarım küre biçiminde olan ve caminin üzerini örten yapıya ................................denirYukarıdaki cümlede boş bırakılan yere aşağıdakilerden hangisi gelmelidir? İtilaf Devletlerinin birlikte işgal ettikleri ilk Osmanlı toprağı hangisidir? Aşağıdakilerden hangisi temel ihtiyaçlarımızdan değildir? Dünya Çocuk Hakları günü aşağıdakilerden hangisidir? Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize görecekleri eğitimin sınırı ne olursa olsun ilk önce ve her şeyden önce Türkiyenin bağımsızlığına, kendi benliğine, milli geleneklerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek gereği öğretilmelidir.Aşağıdakilerden hangisi Atatürk'ün bu sözü ile ilgilidir? Bir ankete katılan kişilerin % 35i evet cevabını vermiştir. Ankete 200 kişi katıldığına göre evet cevabını veren kaç kişi vardır? 65 sayısının onlar basamağındaki sayının basamak değeri, birler basamağındaki sayının basamak değerinden kaç fazladır? Birler basamağında 8 rakamı olan iki basamaklı en küçük sayıyı 2 ye bölersek sonuç ne olur? Aşağıdaki araçlardan hangisi toplu taşıma aracı değildir? Günde 80 TL para kazanan bir kırtasiyeci bir ayda kaç TL para kazanır?(1 ay 30 gün) Aşağıdakilerden hangisi evde yaşanacak kazalara kaşı alınacak önlemlerden biri değildir? Aşağıdakilerden hangisi çocukların sorumluluklarından birisi değildir? 7 dakika kaç saniye eder? Toplumsal kurumlarla ilgili aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır? Prizmaların yan yüzleri................lerden oluşur. cümledeki boşluk hangisi ile doldurulmalıdır? Ney, kudüm, tambur, bendir gibi kavramlar aşağıdaki sanat dallarından hangisi ile ilgilidir? Aşağıdaki olaylardan hangisi Hz. Ömer zamanında Müslümanların takvimi için başlangıç kabul edilmiştir? Basının görevleri arasında aşağıdakilerden hangisi yer almaz? Son Eklenen Sorular
Yazılı Sorularını Online Çöz
Test Çöz: Seviye ve derslere göre ayrılmış güncel sınav sorularından oluşan onlarca sınav örneğinden istediğiniz testleri çözmeye başlayın.
Test Çöz
Yazılı Sorularını İndir
Yazılı Soruları İndir: Seçtiğiniz seviye göre güncel ve müfredata uygun yüzlerce farklı sınav örneği içerisinden istediğiniz sınavı ücretsiz indirin.
Şimdi İndir