AÖF, İkstisat ve İşletme Fakülteleri Öğrencilerine Duyuru

AÖF, İkstisat ve İşletme Fakülteleri Öğrencilerine Duyuru

AÖF, İkstisat ve İşletme Fakülteleri Öğrencilerine Duyuru Anadolu Üniversitesinin Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine ÖSYS ile Yerleştirilen Adayların İnternet Başvuru ve Kayıt işlemleri 28 Eylülde sona eriyor.
 
Anadolu Üniversitesinin açıköğretim sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerine Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilen adayların kayıt işlemlerinin 10 Eylül 2012 tarihinde başladığı ve 28 Eylül 2012 tarihinde biteceği bildirildi.
 
Anadolu Üniversitesince kayıt işlemlerinde kolaylık sağlaması amacıyla adayların ÖSYM’ye verdikleri adreslerine bilgilendirme mektubu gönderilmiştir. İnternet başvuru ve kayıt süreci hakkında bilgi veren “İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu” ile “Öğrenci Kılavuzu”na http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim”, “Kılavuzlar” linkinden ya da http://kayit.anadolu.edu.tr İnternet başvuru sitesinden ulaşılabilmektedir.
 
AÖF bürolarımızın adreslerine http://www.anadolu.edu.tr “Açıköğretim”, “Büro Adresleri” linkinden veya 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
           
28 Eylül 2012 tarihinden sonra kayıt yapılmayacak ve mazeret kabul edilmeyecektir.