Açık Öğretim Lisesi 2.dönem kayıtlar 2014-2015

2014 - 2015 Öğretim yılı II.Dönem Kayıtları 3 Şubat 2015de başlayacak.
Para yatırma sisteminde kaynaklanan problem nedeni ile 2 Şubat 2015de başlayacak olan II.Dönem yeni kayıtlarımız 3 Şubat 2015de başlayacaktır

Açık Öğretim Lisesine yeni kayıt yaptıracak öğrenci adayı, her yıl belirlenen Yeni Kayıt Katılım Bedelini ödemek zorundadır. 2015 yılında, bir dönem için Yeni Kayıt Katılım Bedeli, 25 TL olarak belirlenmiştir.
Öğrenci adayı, T.C. Kimlik numarasını beyan ederek Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası veya Halk Bankasının herhangi bir şubesine giderek MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü hesabına, 20 TL ödeyecek ve dekontu muhafaza edecektir. (Not: Halk Bankası ayrıca havale ücreti talep etmektedir.)


Yeni kayıt katılım bedelinin 5 TL si ise Halk Eğitimi Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü Okul Aile Birliklerinin vereceği banka hesap numarasına veya söz konusu okullardaki ilgili görevliye makbuz karşılığında ödenecektir.
Yeni Kayıt için Katılım Bedelinin ödendiği, sistem üzerinden görülmektedir. Sistemde görünmeyen ödemeler, kaydınızın gerçekleşmesini engeller. Bunun için Katılım Bedelinizi doğru hesaba yatırdığınızdan emin olunuz.

Yeni Kayıt Katılım Bedeli anlaşmalı bankaların ATMlerin den yatırılmaktadır.

NE ZAMAN?

Haber Kategori
Sınav
Haber Kategori
Sınav
Haber Kategori
Sınav
Haber Kategori
Sınav
Haber Kategori
Ne Zaman
Haber Kategori
Haber

SON HABERLER