2012-2 KPSS Tercihlerini yapamayan adaylara öneriler

2012-2 KPSS Tercihlerini yapamayan adaylara öneriler

19 Kasım 2012 günü başlayan kpss-b kadroları için olan 2012-2 kpss tercihlerinde bugün son gün.KPSS Tercihlerini yapamayan adayların dikkatine

ÖSYM 28 kasımda yaptığı açıklamada tercih sürelerinin kesinlikle uzatılmayacağını belirtti. Söz konusu tercihler 28 Kasım 2012 tarihinde saat 23:59a kadar yapılabilecek. Ancak www.sorubak.com   sitemizde gelen yorumlarda hala sistem hataları nedeniyle tercih işlemlerini yapamayan adayların olduğu ve sistemden kaynaklanan hataların devam ettiğini anlıyoruz.

İşte birkaç kullanıcı yorumu:

"nisandiyor ki:

Bu yorum 28 Kasım 2012 tarihinde 17:55 sularında yazılmıştır.

mağdurlar ülkesi türkiyeden bir ösym haberi daha alo ösym tercihlere giremiyoruz sizin keyfiniz bitmiyor ama süre bitiyor 2 gündür uğraşıyorum tercihlerime giremedim nasıl bir sisteminiz düzeniniz var sizin biri ilgilense sesimizi duysa tek derdimiz tercihlerimize girmek malesef onuda yapamıyoruz"

"hazirandiyor ki:

Bu yorum 28 Kasım 2012 tarihinde 20:33 sularında yazılmıştır.

uzatılmayacakmıs önce sistemiz çalısıyormu diye bi bakında ondan sonra konusun"

ÖSYM adayların mağduriyetlerini gidermek adına bir kaç öneride bulundu. İşte o öneriler:

ÖSYM in tercih sayfasına İnternet Explorer üzerinden ulaşamayanlar, Mozilla veya Chrome üzerinden ulaşmaya çalışabilirler.

Ayrıca kılavuzun 3.5 maddesinde "İsteyen adaylar tercihlerini ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliklerinde, 3,00 TL. ödeyerek yaptırabilirler" açıklaması yer almaktadır. Son başvuru gününde internet üzerinden erişimde sorun yaşayanlar sınav merkezi yöneticiliklerine başvurabilri. Sınav merkezi yöneticiliklerini görmek için tıklayın.

Sorubak.Com