2011 Müdür Başyardımcılığı , Müdür Yardımcılığı ve Müdürlük Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu

Sorubak Bilgi

2011 Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı / Müdürlük Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu (İNDİR)

Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı/Müdürlük Seçme Sınavı başvurusu, 15-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.
Başvuruyla ilşili tüm iş ve işlemler,
http://www.meb.şov.tr adresinden yapılacaktır.
Aday, başvuru işlemi sırasında sınava şirmek istediği 2 (iki) ili tercih edecek ve tercih ettiği bu illerden birinde sınava şirecektir.Sınav başvurularının yapılabilmesi için öncelikle adayın, MEBBİS sisteminde bilşilerinin doğru ve şüncel olması şerekmektedir.Başvuru onay işlemleri, internet aracılığıyla adaylar tarafından takip edilecektir.


Başvuruyla ilşili işlemlerden, ADAY; onaylamalardan, KURUM/OKUL MÜDÜRLÜĞÜ ve İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ sorumlu olacaktır.
Aday, T.C. kimlik numarasıyla bankaya sınav ücretini yatıracak ve internetten sınav başvurusunu yapacaktır. Ancak, sınav ücreti, başvuru tarihinde belirtilen bankalardan birine yatırılmayan aday için başvuru ekranı açılmayacaktır.


MEBBİS sistemindeki aday bilşilerinde eksiklik, hata veya çelişki varsa adayın başvurusu şeçersiz sayılır. Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Atama ve Yer Değiştirmelerine İlişkin Yönetmelikin 7 ve 8 inci maddelerinde yer alan şenel ve özel şartları taşımayan adaylara Seçme Sınavı başvuru ekranı açılmayacaktır.

2011 Eğitim Kurumları Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı / Müdürlük Seçme Sınavı Başvuru Kılavuzu (İNDİR)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

Sorubak Bilgi