Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Van ili Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ bu yıl 300.7970 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 300.7970 olup EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
300.7970
2016 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
266.0178 61.1500
2015 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
255.0114

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili düşüncelerinizi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
Van İlindeki İlçeleri görmek için tıklayınız

Yorum Yap!

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

Van İli Benzer Liseler

Erciş/Van
Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Sevim Kürüm Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 431.7291
Erciş/Van
Erciş Lokman Hekim Mesleki V Erciş Lokman Hekim Mesleki V
Taban Puanı: 397.6651
ipekyolu/Van
İpekyolu İmkb Fen Lisesi İpekyolu İmkb Fen Lisesi
Taban Puanı: 481.3100
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2018 , EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Van, Edremit EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: Van EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)