Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Van ili Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ bu yıl 266.0178 taban puanı ve yüzdelik dilimle ile öğrenci alacak.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017-2018 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 266.0178 olup EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2016 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
266.0178
2015 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
255.0114
2014 Bilgileri Van / Edremit
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
252.5937

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili düşüncelerinizi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016 Yüzdelik dilimi 2017 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

Van İli Benzer Liseler

Erciş/Van
Sevim Kürüm Anadolu Lisesi Sevim Kürüm Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 400.2754
Edremit/Van
Türkiye Yardımsevenler Derne Türkiye Yardımsevenler Derne
Taban Puanı: 410.2648
Muradiye/Van
Muradiye Alpaslan Anadolu Li Muradiye Alpaslan Anadolu Li
Taban Puanı: 381.3123
Erciş/Van
Erciş Lokman Hekim Mesleki V Erciş Lokman Hekim Mesleki V
Taban Puanı: 376.9764
Erciş/Van
Erciş Fen Lisesi Erciş Fen Lisesi
Taban Puanı: 447.9619
ipekyolu/Van
Mesut Özata Anadolu Lisesi Mesut Özata Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 440.8394
EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2017 , EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Van, Edremit EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: Van EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve EVLİYA ÇELEBİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)