Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Muş / Bulanık
Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi Muş ili Bulanık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi bu yıl 340.8661 taban puanı ve yüzdelik dilimle ile öğrenci alacak.

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 340.8661 olup Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2016 Bilgileri Muş / Bulanık
Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
340.8661
2015 Bilgileri Muş / Bulanık
Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
344.4490 31.1300
2014 Bilgileri Muş / Bulanık
Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
331.3700 33.4500

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi 2016 Yüzdelik dilimi 2017 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

Muş İli Benzer Liseler

Varto/Muş
Varto Şehit Serdar Akın Anad Varto Şehit Serdar Akın Anad
Taban Puanı: 247.2755
Malazgirt/Muş
Şehit Arslan Kulaksız Fen Li Şehit Arslan Kulaksız Fen Li
Taban Puanı: 422.0841
Merkez/Muş
Muş İbni Sina Anadolu Lisesi Muş İbni Sina Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 355.2303
Merkez/Muş
Muş Anadolu Lisesi Muş Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 432.6609
Merkez/Muş
Muş Fen Lisesi Muş Fen Lisesi
Taban Puanı: 463.5188
Merkez/Muş
Türkiye Odalar Ve Borsalar B Türkiye Odalar Ve Borsalar B
Taban Puanı: 376.6738
Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi taban puanı 2017 , Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi nerede?, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi adresi, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi başarıları, Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi Muş, Bulanık Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi

Önemli: Muş Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Bulanık Said Nursi Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)