Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
İstanbul / Esenyurt
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) İstanbul ili Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) bu yıl 323.1056 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 323.1056 olup Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri İstanbul / Esenyurt
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı
 
323.1056
2016 Bilgileri İstanbul / Esenyurt
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı
 
275.4242 57.8700
2015 Bilgileri İstanbul / Esenyurt
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) Taban Puanı
 
258.8628 59.8700

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili düşüncelerinizi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin iyi yönlerini, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
    yorum Gagsvzjz
    2018-01-13 12:20:35
    Bn bu okulda okuyorum okul pek iyi değil ortamı kötü öğretmenleri iyi

Yorum Yap!

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) taban puanı 2018 , Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) yüzdelik dilimi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) pansiyonu var mı? yatılı mı?, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) nerede?, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) adresi, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) başarıları, Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP) İstanbul, Esenyurt Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)

Önemli: İstanbul Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Halil Akkanat Çok Programlı Anadolu Lisesi (AMP)'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)