Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
0.242.3267849
0.242.3267848
ATATÜRK MH. SAKARYA BULVARI NO159 KEPEZ/ANTALYA
Antalya / Kepez
Atatürk Anadolu Lisesi

http://ataturkanadolulisesi.meb.k12.tr
Atatürk Anadolu Lisesi Antalya/Kepez
Değerlendir
Yerleştirme Şekli Sınavsız Yerleştirme
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Atatürk Anadolu Lisesi Antalya ili Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Atatürk Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında sınavsız olarak öğrenci alacak.

Atatürk Anadolu Lisesi ortaöğretim kayıt alanınız içerisinde ise bu okula sınavsız bir şekilde tercihinize bağlı olarak yerleşebilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi MEB tarafından açıklanan merkezi sınav başvuru kılavuzuna göre 2019 yılı için Sınavsız Yerleştirme ile öğrenci alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Antalya / Kepez
Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
443.5418
2016 Antalya / Kepez
Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
421.6562 15.1700
2015 Antalya / Kepez
Atatürk Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
427.9625 11.8300

Okulumuz 11 Eylül 2000 yılında eğitim-öğretime başlamıştır 856 öğrencimiz müdürümüz, müdür başyardımcımız, 2 müdür yardımcımız, 56 öğretmenimiz, 2 memurumuz ve 4 hizmetlimiz ile geniş bir aileyiz. Tümü klimalı 33 derslikli okulumuzda Bilgisayar, Fizik ve Kimya olmak üzere 3 laboratuvar, 1 kütüphane, 1 müzik odası, 1 öğretmenler odası, 1 müdür başyardımcı odası, 1 müdür yardımcıları odası, rehberlik servisi, yemekhane ve spor odalarımız mevcuttur.

20 dönümlük alan üzerine kurulan okulumuzda voleybol sahası, 2 basketbol sahası, hentbol sahası, ve futbol sahamız mevcuttur. Birçok okula nasip olmayan düzenlilikte ve güzellikte bir bahçeye sahibiz. 3 kademeli olan bahçemiz ağaçlarla ve çimlerle kaplıdır.

Okulumuz 2000 yılında Genel Lise olarak eğitim-öğretime başlamış olup bir yıl sonra Yabancı Dil Ağırlıklı (YDA) kısmı da faaliyete geçmiştir. 2005-2006 Eğitim-öğretim yılında ise okulumuz Anadolu Lisesi statüsüne kavuşmuştur. Bu eğitim-öğretim yılında 863 öğrencimizle eğitim-öğretime devam etmekteyiz.

Vizyon Atatürk Anadolu Lisesi'ni okul paydaşlarımızın (yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve velilerimizin) güç birliği ile; o Ortaöğretim giriş sınavlarında öncelikli tercih edilen, o Ülkemizin en iyi üniversitelerine her yıl artan sayıyla öğrenci yerleştiren, o Sosyal ve kültürel etkinliklerle adından söz ettiren güçlü bir eğitim kurumu yapmaktır.

Misyon Atatürkçü düşünce sistemini davranış haline getirmiş, çağdaş, demokratik lider özelliklerine sahip, okuduğu okula bağlılık duygusu gelişmiş ve laik gençler yetiştirmektir.Bu çerçeveden hareketle biz, öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak; onların bilgili, yetenekli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine zemin hazırlamak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırmak için varız.
 • Öğretmen :62
 • Rehber Öğretmen :2
 • Öğrenci :908
 • Derslik :30
 • Müzik Sınıfı :1
 • Resim Sınıfı :1
 • Kütüphane :1
 • Fen Labaratuarı :1
 • Öğretim Şekli :Tam Gün
 • Yemekhane :1
 • Kantin :1
 • Saatler 08:10-15:20
 1. 2016 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele
 2. 2015 Yılı Üniversite Yerleştirme Durumunu İncele

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
  yorum Nsjsms
  2018-04-16 21:57:05
  Geçmiş olsun orda okuyanlara boş boş 450 falan aldınız size tavsiyem gelecek yıl gelenlerle iletişim kurmayın acıyorum size şuan😂

Yorum Yap!

Atatürk Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Atatürk Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Atatürk Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Atatürk Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Atatürk Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Atatürk Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Atatürk Anadolu Lisesi yorumları, Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Atatürk Anadolu Lisesi nerede?, Atatürk Anadolu Lisesi üniversite başarısı, Atatürk Anadolu Lisesi formaları, Atatürk Anadolu Lisesi adresi, Atatürk Anadolu Lisesi başarıları, Atatürk Anadolu Lisesi Antalya, Kepez Atatürk Anadolu Lisesi

Önemli: Antalya Atatürk Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Atatürk Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)