Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
04143471029
04143471029
Diyarbakır Yolu Üzeri Akpiyar Mahallesi Gap Bulvarı 129A Karaköprü/Şanlıurfa
Şanlıurfa / Karaköprü
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

http://milliiradekizaihl.meb.k12.tr
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi resmi
Değerlendir
Taban Puanı 462.9318
Kontenjan Türü Kız
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
İnceleme Sayısı 3103
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulanmaktadır. (Bu nedir?)

Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Şanlıurfa ili Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yıl 462.9318 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 462.9318 olup Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotumuzda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Şanlıurfa / Karaköprü
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
462.9318
2016 Şanlıurfa / Karaköprü
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
2015 /
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Taban Puanı
 
15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminden sonra 2016/2017 Eğitim-Öğretim yılından itibaren 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında Özel Tevhide Hatun Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi kapatılmış yerine Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olarak, 30/09/2016 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü bünyesinde Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu olarak açılmıştır.

Okulumuzun idari kadrosu bir müdür, bir başyardımcısı ve bir müdür yardımcısı ile 15 öğretmenden oluşmaktadır.

VİZYON : Bilimde ve teknolojide çağın ihtiyaçlarını yerine getiren, bölge ve ülke insanının hizmetinde inançlı ve ahlaklı bir nesil yetiştirmeyi hedefliyoruz.

MİSYON : Araştırmayı seven, kendini sürekli yenileyen, insana, düşünceye saygı duyan; başarılı, kendine güvenen evrensel değerleri özümsemiş, kişilikli, ahlaklı ve inançlı bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILAR : 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Genç Nida Hafızlık Yarışması İl 2. liği... Genç Nida Kur´an-ı Kerim güzel Okuma Yarışması il 3.liği.... Haliliye Belediyesi "Çanakkale Şehitlerini Anama Şiir Okuma Yarışması" il Birinciliği.... 01.01.2017 8. Arapça Metin Canlandırma İl Birinciliği, Rukiye ÇELLİK, TÜRKİYE 5.LİĞİ........... 01.01.2017 8. Arapça Şiir Okuma Yararışması İl Birinciliği Sümeyye BİRE... TÜRKİYE 24.LÜĞÜ........
 • Öğretmen : 17
 • Rehber Öğretmen : 1
 • Öğrenci : 157
 • Resim Sınıfı : 1
 • Müzik Sınıfı : 1
 • Derslik : 18
 • BT Sınıfı : 1
 • Kütüphane : 1
 • Fen Labaratuarı: 3
 • Konferans Salonu : 1
 • Spor Salonu : 1
 • Öğretim Şekli : Normal Eğitim
 • Kantin: 1
 • Yemekhane : 1
 • Revir : 1
 • Bahçe : 1
 • Saatler : 08:00-15:10
 • Bağlantı : ADSL (8 Mbit)
 • Yabancı Dil : İngilizce
 • Isınma : Doğalgaz
 • Pansiyon : 96 kişilik pansiyonu mevcuttur.
 • Ulaşım : Merkezden Belediye otobüsleri ile hızlı ulaşım mevcuttur.Büyükşehir Beldiyesinin 73 hatı direkt hattır.
okul okul okul okul
Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 2 yorum yapıldı.
  yorum Kader
  2017-07-17 15:07:29
  Kaç puanla alinir
  yorum gizliii
  2017-07-17 09:48:18
  ya bisey yazmıyoooo lutfen doldurun bosluklarııııııııı

Yorum Yap!

Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız
Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı 2018 , Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yüzdelik dilimi, Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede?, Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi adresi, Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi başarıları, Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Şanlıurfa, Karaköprü Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

Önemli: Şanlıurfa Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Karaköprü Milli İrade Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)