Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Sağlık Hizmetleri Alanı mevcuttur.
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Isparta ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 394.2219 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 394.2219 olup Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
394.2219
2016 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
374.1439 27.0400
2015 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
378.3205 22.4800

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

Isparta İli Benzer Liseler

Merkez/Isparta
Isparta Süleyman Demirel Fen Isparta Süleyman Demirel Fen
Taban Puanı: 490.4663
Şarkikaraağaç/Isparta
Şarkikaraağaç Fen Lisesi Şarkikaraağaç Fen Lisesi
Taban Puanı: 444.6646
Gönen/Isparta
Gönen Fen Lisesi Gönen Fen Lisesi
Taban Puanı: 464.8605
Merkez/Isparta
Isparta Anadolu Lisesi Isparta Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 464.2401
Yalvaç/Isparta
Yalvaç Fen Lisesi Yalvaç Fen Lisesi
Taban Puanı: 460.4822
Merkez/Isparta
Isparta Halıkent Anadolu Lis Isparta Halıkent Anadolu Lis
Taban Puanı: 380.4284
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Isparta, Merkez Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: Isparta Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)