Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlık Hizmetleri Alanında eğitim vermektedir.
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Isparta ili Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 394.2219 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 394.2219 olup Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
394.2219
2016 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
374.1439 27.0400
2015 Bilgileri Isparta / Merkez
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
378.3205 22.4800

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili düşüncelerinizi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin iyi yönlerini, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyon bilgileri tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2017 Yüzdelik dilimi 2018 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
Toplam 1 yorum yapıldı.
    yorum mezuun
    2017-09-30 16:36:04
    dört yıllık bir bölüm okumak istiyorsanız önermem

Yorum Yap!

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

Isparta İli Benzer Liseler

Merkez/Isparta
Tenzile Erdoğan Anadolu Lise Tenzile Erdoğan Anadolu Lise
Taban Puanı: 484.3628
Merkez/Isparta
Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lise Mustafa Kaçıkoç Anadolu Lise
Taban Puanı: 451.2119
Merkez/Isparta
Işıkkent Anadolu İmam Hatip Işıkkent Anadolu İmam Hatip
Taban Puanı: 403.9948
Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Isparta, Merkez Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: Isparta Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Isparta Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)