Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
02165921398
02165921397
MİMAR SİNAN MAH. ESENTEPE CADDESİ NO1 SULTANBEYLİ / İSTANBUL
İstanbul / Sultanbeyli
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

http://tftml.meb.k12.tr
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi resmi
Değerlendir
Taban Puanı 196.2931
Kontenjan Türü Kız/Erkek
Pansiyon Yok
Eğitim Süresi 4 Yıl
Y.Dil İngilizce
İnceleme Sayısı 3734
Bilgi Ekle
Yorum Ekle
Listene Eke/Çıkar

Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul ili Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bu yıl 196.2931 taban puanı ve 2018 TEOG Tercih döneminde açıklayacağımız yüzdelik dilimle öğrenci alacak.

Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 196.2931 olup Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotumuzda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2017 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
196.2931
2016 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
184.0559 88.0800
2015 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Taban Puanı
 
189.5187 84.2900

Okulumuz 1996 yılı Eylül ayında Fatih İlköğretim Okulu ek binasında 135 öğrenci ile Sultanbeyli Ticaret Meslek Lisesi adı altında eğitim-öğretime başlamıştır. 1998 yılına kadar iki yıl bu binada geçici olarak kalan okulumuz 1998 yılında Sultanbeyli Meslek Lisesinin eğitim yaptığı binaya taşınmıştır. 2000 yılında okulumuzun ismi Turhan Feyzioğlu Ticaret Meslek Lisesi olarak değiştirilmiştir. 26 Kasım 2007 tarihinde ise yeni yapılan kendi binasına taşınarak eğitim-öğretime devam etmektedir

2010-2011 öğretim yılı itibariyle okulumuzda Bilişim Teknolojileri, Muhasebe ve Finansman, Büro yönetimi ve Sekreterlik, Pazarlama ve Perakende, Halkla İlişkiler ve Organizasyon alanlarında eğitim verilmektedir.

Son sınıflarda bulunan öğrencilerimiz okul dışındaki kurum ve kuruluşlarda staj çalışmalarını yaparak bilgi ve becerilerini arttırmanın yanında, genç yaşta iş hayatına atılarak meslek sahibi olmakta, kendilerine ve ailelerine katkı sağlamaktadırlar. Sınavsız geçiş nedeniyle ve kendi başarılarıyla öğrencilerimizin büyük bir bölümü meslek yüksek okullarına kayıt yaptırarak üniversite eğitimlerine devam etmektedirler.

Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra okulla ilişkilerini devam ettirmeleri amacıyla mezunları izleme birimi oluşturularak üniversite ve işyerleri konusunda yardımcı olunmaktadır. Ayrıca her yıl haziran ayının üçüncü haftasında Geleneksel Pilav Günü düzenleyerek öğrencilerimizin bir araya gelerek hatıralarını tazelemeleri, okullarını ve öğretmenlerini unutmamaları, dostluklarını devam ettirmeleri sağlanmaktadır.

Ayrıca okulumuzda hafta sonları açık lise uygulaması ve Halk Eğitim Merkezine bağlı sertifikalı Web Tasrım kursu eğitimleri verilmektedir. Öğrencilerimiz sosyal - kültürel ve sportif alanlarda ilçe ve il genelinde yapılan her türlü etkinliklere katılmakta olup dereceye girerek ödül ve madalya alarak okulumuzu başarıyla temsil etmektedirler.

Okulumuza ait web sayfası faal olup öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılmaktadır. Öğrencilerimiz her türlü etkinlik ve faaliyet duyurularınıve devamsızlıklarını takip edebilmektedir.

Son sınıflarda bulunan öğrencilerimiz okul dışındaki kurum ve kuruluşlarda staj çalışmalarını yaparak bilgi ve becerilerini arttırmanın yanında, genç yaşta iş hayatına atılarak meslek sahibi olmakta, kendilerine ve ailelerine katkı sağlamaktadırlar. Sınavsız geçiş nedeniyle ve kendi başarılarıyla öğrencilerimizin büyük bir bölümü meslek yüksek okullarına kayıt yaptırarak üniversite eğitimlerine devam etmektedirler.

Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra okulla ilişkilerini devam ettirmeleri amacıyla mezunları izleme birimi oluşturularak üniversite ve işyerleri konusunda yardımcı olunmaktadır. Ayrıca her yıl Haziran ayının 3. Haftasında Geleneksel Pilav Günü düzenleyerek öğrencilerimizin bir araya gelerek hatıralarını tazelemeleri, okullarını ve öğretmenlerini unutmamaları, dostluklarını devam ettirmeleri sağlanmaktadır.

ALANLARIMIZ:
 1. Bilişim Teknolojileri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Veri Tabanı Programcılığı Dalı
 2. Bilişim Teknolojileri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Web Programcılığı Dalı
 3. Büro Yönetimi Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Hukuk Sekreterliği Dalı
 4. Büro Yönetimi Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Ticaret Sekreterliği Dalı
 5. Büro Yönetimi Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Yönetici Sekreterliği Dalı
 6. Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Halkla İlişkiler Dalı
 7. Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Operasyon Dalı
 8. Muhasebe ve Finansman Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Bilgisayarlı Muhasebe Dalı
 9. Muhasebe ve Finansman Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Dış Ticaret Ofis Hizmetleri Dalı
 10. Pazarlama ve Perakende Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Emlak Komisyonculuğu Dalı
 11. Pazarlama ve Perakende Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Satış Elemanlığı Dalı
 12. Pazarlama ve Perakende Alanı (Y.Dil:İngilizce) / Sigortacılık Dalı
VİZYON Ülkesini, devletini ve milletini seven, topluma yararlı, duyarlı; inisiyatif kullanabilen gençler yetiştiren kaliteli bir lise olmak.

MİSYON Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve beceriler kazandırmak.

 • Öğretmen Sayısı : 43
 • Öğrenci Sayısı : 1460
 • Öğretim Şekli : İKİLİ
 • Ders Başlama ve Bitiş Saati : 7.30-18.50
 • Derslik Sayısı : 22
 • Fen Laboratuarı Sayısı : 1
 • BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı : 4
 • Konferans Salonu : 1
 • Kütüphane : 1
 • İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : İLÇE MERKEZİNE 4 KM
 • Ulaşım : Sultanbeyli merkezine gelindiğinde, Ziraat Bankası'nın arkasından kalkan "Çiftlik-Yeni Doğan" minibüsleri aracılığıyla Ticaret Meslek Lisesi'ne ulaşabilirsiniz.

Bu okulu eğitim ve öğretim açısından değerlendir misiniz?
İlk yorumu siz yapın !
İstanbul İlindeki İlçeleri görmek için tıklayınız

Yorum Yap!

Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenciyseniz veya Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula yorum ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul tercih etmelerinini sağlamak için “Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İstanbul İli Benzer Liseler

Bakırköy/İstanbul
Bakırköy Nüket Ercan Mesleki Bakırköy Nüket Ercan Mesleki
Taban Puanı: 394.7843
Üsküdar/İstanbul
Kandilli Kız Anadolu Lisesi Kandilli Kız Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 437.3979
Büyükçekmece/İstanbul
Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu
Taban Puanı: 426.1553
Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı 2018 , Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yüzdelik dilimi, Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu var mı? yatılı mı?, Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nerede?, Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adresi, Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi başarıları, Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul, Sultanbeyli Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Önemli: İstanbul Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve Turhan Feyzioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)