Seçim Filtreleri
Okul Türü
İl Seçimi
Taban Puan
Yüzdelik Dilim (Nokta Kullanınız)
İstanbul / Sultanbeyli
TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İstanbul ili Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Aşağıdaki tabloda TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin son üç yıllık taban puanını ve yüzdelik dilimini inceleyebilirsiniz. TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ bu yıl 184.0559 taban puanı ve yüzdelik dilimle ile öğrenci alacak.

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2017-2018 eğitim öğretim yılı için kullanılacak taban puan 184.0559 olup TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi tercih döneminde tercih işlemleri başlamadan hemen önce sorubak teog tercih robotunda yer alacak.

SON ÜÇ YILLIK PUAN BİLGİSİ
Taban Puanı

Yüzdelik Dilimi
2016 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
184.0559
2015 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
189.5187 84.2900
2014 Bilgileri İstanbul / Sultanbeyli
TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Taban Puanı
 
184.7266

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili olarak bilgi güncellemeye devam ediyoruz. Sizde yorum alanımızda TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili düşüncelerinizi, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin iyi yönlerini, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarılarını, tercih edilme nedenlerini veya olumsuz gördüğünüz yönleri belirterek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili henüz resim eklemedik.

Sorubak TEOG Tercih Robotunda TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyon bilgini tabloda incelediğinizde pansiyon ibaresinin karşısı "Y" ise pansiyon yok. "KE " ise kız ve erkek pansiyonu var. Sadece K veya E ise Sadece Kız veya Sadece Erkek pansiyonu var demektir.

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2016 Yüzdelik dilimi 2017 yılı tercih işlemleri yapıldan önce sisteme aktarılmış olacak.

YORUM ile ilgili görsel sonucu  Yorum Ekle Bilgi Ekle Konumu

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde okuyan veya mezun olmuş bir öğrenci iseniz veya TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nde öğretmen veya idareci iseniz bu okula bilgi ekleyerek bu okulu tercih edecek öğrencilere yardımcı olabilirsiniz.“TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında yorum yaparak velilere destek olun!

Lütfen onların doğru okul seçim yapmasını kolaylaştırmak için “TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ” hakkında doğru bilgiler paylaşmaya özen gösteriniz.

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ niçin tercih edilmelidir? Tıkla Bilgi Ekle

TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile ilgili yorumları okumak ve yorum yapmak için "YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ" butonunu kullanınız

İlk yorumu siz yapın !

İstanbul İli Benzer Liseler

Üsküdar/İstanbul
Üsküdar Anadolu İmam Hatip L Üsküdar Anadolu İmam Hatip L
Taban Puanı: 344.7911
Bayrampaşa/İstanbul
Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi Hüseyin Bürge Anadolu Lisesi
Taban Puanı: 448.4983
Pendik/İstanbul
Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Ömer Çam Anadolu İmam Hatip
Taban Puanı: 439.8784
Başakşehir/İstanbul
Öğrenciden Armağan Anadolu L Öğrenciden Armağan Anadolu L
Taban Puanı: 411.6521
Küçükçekmece/İstanbul
Mustafa Barut Mesleki Ve Tek Mustafa Barut Mesleki Ve Tek
Taban Puanı: 350.1625
Sarıyer/İstanbul
Sarıyer Hüseyin Kalkavan Mes Sarıyer Hüseyin Kalkavan Mes
Taban Puanı: 344.5024
TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ taban puanı 2017 , TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ yüzdelik dilimi, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ pansiyonu var mı? yatılı mı?, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ nerede?, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ adresi, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ başarıları, TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İstanbul, Sultanbeyli TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Önemli: İstanbul TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin başarı durumu ve istatiski bilgileri de dahil olmak üzere bu sayfada yer alan tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın web sayfalarında paylaştığı içeriklerden ve TURHAN FEYZİOĞLU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'nin resmi web sayfasından alınmıştır. Kişisel verilerin korunması açısından şehven paylaşılmış olan içerikleri lütfen bize sorubak2013@yahoo.com.tr adresimizden bildiriniz. İlgili içerik en kısa sürede kaldırılacak veya düzeltilecektir. İletişim için tıklayınız

google+ google+ google+

)